kısmetse olur gökhan ve adnan neden kavga etti

Kısmetse Olur Adnan ve Gökhan Neden Kavga Etti ?

İzdivaç programlarının en karizmatik iki ismi olan Kısmetse Olur Adnan İle Gökhan Arasında Sular Durulmuyor! Genç ve yakışıklı damat adayları programın bugün yayınlanan bölümünde birbirine girdi. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes Kısmetse Olur Adnan ve Gökhan neden kavga etti ? Kısmetse Olur Adanan ve Gökhan arasındaki gerginliğin nedeni ne ? ve Kısmetse Olur Gökhan ‘ın Hangi Sözleri Adnan’ı Çılgına Çevirdi?  Adnan İle Gökhan’ın Arasındaki Gerginliğin Sebebi Şahin Nart’ın Açıklamaları mı ? Merak edenler için işte detaylar…

Kısmetse Olur evinde sular durulmak bilmiyor. Her gün farklı bir polemikle ekran karşısına çıkan yakışıklı damat adaylarından Kısmetse Olur Adnan ve Gökhan birbirine girdi.  Peki gündemin en popüler damat adayları olan Kısmetse Olur Adnan ve Gökhan neden kavga etti ? Damat adayları arasında çıkan gerginliğin nedeni gelin adayları mı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki Kısmetse Olur Adnan’ın kendisine zarf attığını düşünen yakışıklı damat adayı Kısmetse Olur Gökhan , Adnan’dan hesap sormak istedi. Şahin Nart’ın Gökhan’a karşı yorum yapamadığını iddia eden damat adaylarından Adnan , Kısmetse Olur evinde gergin anların yaşanmasına sebep  oldu.  Karşı karşıya gelen damat adayları arasındaki tartışmalar giderek sertleşti. Gelin adayları ise bu durum karşısında ne yazık ki sessizliği koruyamadı.

Kısmetse Olur Gökhan : Adnan Para İçin Burada !

kısmetse olur adnan ve gökhan kavgasından görüntüler
kısmetse olur adnan ve gökhan kavgasından görüntüler

Kısmetse Olur Gökhan ve Adnan kavgasının kendisini göstermesi ile birlikte ortaya bir çok Kısmetse Olur skandalı çıktı. Bu skandallar izleyen herkesi şok etti. Öyle ki adından sıkça söz ettiren ve duruşu ile yediden yetmişe herkesin gönlünü çalan Kısmetse Olur Gökhan ortaya öyle bir iddia attı ki izleyenler hayretlerini gizleyemedi. Kısmetse Olur Gökhan canlı yayında Adnan’ın  para için Kısmetse Olur evinde olduğu söyledi. Aynı zamanda yaptığı açıklamalarda “Adnan’ın bu evdeki amacı sadece para ve zaman geçirmek buraya geliş amacı kesinlikle  evlenmek değil “ sözlerini sarf etti.  Gökhan’ın bu sözleri Kısmetse Olur Adnan’ı çılgına çevirdi.  İkili arasında hem  fiziksel hem de sözlü bir kavga çıktı. Kavgayı ayıran diğer damat adayları, ortamı sakinleştirmeye çalıştılar. Ancak ne yazık ki başarılı olamadılar. Kısmetse Olur Adnan ve Gökhan kavgası üzerine çok önemli bir karar ile tekrar ekranlarımız karşısına geldiler. Kendilerinin almış olduğu karara göre bir daha asla birbirleriyle  konuşmayacaklarını açıklayan damat adayları, son derece iddialı tavırları ile uzun süre gündemden düşmeyecek gibi görünüyorlar. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

Kısmetse Olur Gökhan ve Adnan’ın Büyük Kavgası…

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.