kısmetse olur onur en kılıbık damat adayı ödülünü aldı

Kısmetse Olur Evinde “En Kılıbık Damat Ödülü” Kavgası !

Kısmetse Olur evinde ödül kavgası tüm şiddeti ile devam ediyor. Programın 17 Aralık’ta yayınlanan bölümünde damat adayları arasında en kılıbık adayın kim olduğu konusunda araştırma yapıldı. Öyle ki bu durum hem damatlar hem de gelinler evini karıştırdı. Peki Kısmetse Olur’da En Kılıbık Damat Adayı ödülünü kim aldı ? Kısmetse Olur Onur ve Adnan neden kavga etti ? Kısmetse Olur damatlar evinde yaşana kavga görüntüleri kimin ağlamasına neden oldu ? Merak edenler için işte detaylar…

Kısmetse Olur programının 17 Aralıkta yayınlanan bölümünde halkın oylamasıyla hem gelin hem de damat adaylarında pek çok ödüller verildi. Ancak bu ödüller arasında en çok dikkat çeken ise şüphesiz ki Kısmetse Olur Evinin En Kılıbık Damat Adayı oldu. Öyle ki bu zamana kadar hem tavırları hem de gelin adaylarına karşı duruşları ile adından sıkça söz ettiren yakışıklı ve sempatik gelin adayımız Kısmetse Olur Onur bu ödülün sahibi oldu. Kendisine diğer damat adaylarının gülmesi ile birlikte ortalık iyiden iyiye karıştı. Peki Kısmetse Olur Onur kiminle flört ediyor ? Kısmetse Olur Onur kimi seviyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki kendisi uzun süredir Gamze Hanım ile takılmaktadır. Şimdilerde ise onun kalbinde olan isim henüz bilinmemektedir. Öyle ki kendisine En Kılıbık Damat Adayı Ödülü verilmesi ile birlikte karizmatik damat adayımız, hem damatlar, hem de gelinler evinde alay konusu oldu!

Kısmetse Olur Onur ve Gökhan Kavgasında Şok !

kısmetse olur barış ve gökhan kavgası
kısmetse olur barış ve gökhan kavgası

Halkın oylaması ile birlikte Kısmetse Olur evinin yakışıklı damat adaylarından biri olan Onur, Kısmetse Olur evinin “ En Kılıbık Damat Adayı” ödülünü aldı. Öyle ki bu durum Aşk Evi’inde alay konusu oldu. Programın bugün yayınlanan bölümünde Kısmetse Olur Adnan ve Onur’un birbirlerine yapmış olduğu şakalar evde büyük gerginlik yarattı. Yapılan şakalara da Kısmetse Olur Barış’ın da katılması ile birlikte evdeki gerginlik çok daha fazla büyüdü. Kısmetse Olur Barış’ın yakışıklı damat adayı Onur Bey’e kılıbık demesi ikili arasında kavga çıkardı. Aynı zamanda Kısmetse Olur Gökhan Bey’de arkadaşına karşı bu ifadelerin kullanılmasından rahatsız olmuş olacak ki Barış Bey’e ” Bence bu evin tek kılıbığı var, o da sensin!” ifadelerini kullandı. Bu açıklama ardından kavga büyüdü, sesler yükseldi ve damat adayları birbirine girdi. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuda ne gibi gelişmeler gündeme gelecek. Merakla bekleniyor. İyi günler dileriz.

Kısmetse Olur En Kılıbık Damat Adayı Onur Seçildi !

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.