kısmetse olur şahin ve gamze arasında aşk mı başlıyor

Kısmetse Olur Gamze, Şahin’den Hoşlandığını İtiraf Etti !

Kısmetse Olur programının en favori adaylarından biri olan Kısmetse Olur Gamze, yakışıklı damat adayı Şahin’e olan aşkını itiraf etti. Peki Kısmetse Olur Gamze ve Şahin arasında yeni bir aşk mı başlıyor ?  Kısmetse Olur Nazlı, Gamze’nin Şahin’e olan duygularına ne tepki verecek ? Gelin adayları arasında büyük tartışma yaratan bu olayın sonuçlar izleyenleri adeta şok ediyor. İşte detaylar…

Kısmetse Olur evinde şok edici gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Öyle ki Kısmetse Olur Gamze Şahin’den hoşlandığını dile getirince olanlar oldu. Peki Gamze ve Şahin arasında aşk başlayacak mı ? Kısmetse Olur Nazlı ve Şahin ayrıldı mı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki programın yeni yayınlanacak olan bölümün fragmanını izlediğinizde sizlerde “Kısmetse Olur Nazlı ve Gamze Şahin için kavga etti.” şeklindeki başlıkları gayet net bir şekilde göreceksiniz. İkilinin kavga etmesinin temel nedeni ise şüphesiz ki kendilerinin Şahin Bey’e olan duyguları. Peki Şahin Bey hangi gelin adayına şans verecek, hangi gelin adayını tanıma yoluna girecek ? Şu anda bu sorulara herhangi bir şekilde yanıt veremiyor olsakta programın yeni bölümünde bu ve bunun gibi daha pek çok soru yanıt bulacaktır.

Kısmetse Olur Şahin ve Nazlı Ayrıldı mı ?

kısmetse olur gamze ve nazlı kavgası
kısmetse olur gamze ve nazlı kavgası

Kısmetse Olur programının favori adaylarından biri olan Kısmetse Olur Nazlı Şahin için vermiş olduğu aşk mücadelesine son sürat devam ediyor. Peki Kısmetse Olur Nazlı ve Şahin ayrıldı mı ? İkilinin arasında giren aday Gamze mi oldu ? Kısmetse Olur Gamze program sunucusunun ” Şahin’den hoşlanıyor musun ? ” sorusuna nasıl yanıt verdi ? Merak edenler için sizlere en önemli bilgileri aktaralım. Öncelikle belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayımız Şahin Bey’e aşık olduğunu dile getirdi. Fragmandan da gayet net bir şekilde görüldüğü gibi Şahin ve Nazlı konuşmaya çalışırken Gamze Hanım Şahin Bey’i elinden tuttu ve götürdü. Bu durum üzerine ise Nazlı Hanım ” Bu kadın seni bu şekilde mi elde edecek ? ” sözlerini sarf etti. Programın yeni bölümünde bu konuda çok daha açık bir şekilde izleyicilere yansıtılacaktır. Detaylar sabırsızlıkla bekleniyor. Bakalım programın ilerleyen bölümlerinde Kısmetse Olur Gamze ve Nazlı kavgası nasıl sonuçlanacak. Kısmetse Olur Şahin Bey Nazlı’yı mı seçecek yoksa Gamze Hanım’ı mı seçecek ? Merak edilen tüm detaylar yepyeni bölüm ile ekranlarınız karşısında olacak. Eminiz ki bu aşk üçgeni oldukça çok konuşulacak. Kısmetse Olur Şahin, Gamze ve Nazlı arasında yaşananlar sizleri de çok edecek. O halde bekleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.