kısmetse olur rabia ve gökhan arasında eski sevgilisi

Kısmetse Olur Gökhan ve Rabia Arasında “Eski Sevgili” Kavgası !

Her daim popüler olan çiftlerden biri olan Kısmetse Olur Gökhan ve Rabia arasında eski sevgili krizi çıktı. Öyle ki ikili arasında yaşanan gergin anlar izleyenleri adeta şok etti. Peki Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan aşkı bitti mi ? Kısmetse Olur Gökhan’ın eski sevgilisi kim ? Kısmetse Olur Rabia ve Rabia eski sevgili krizini aşabildiler mi ? Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

Kısmetse Olur programının sevilen isimleri Gökhan ile Rabia arasındaki gerginlik devam ediyor. Sizlerinde bildiği gibi programın 17 Aralıkta yayınlanan bölümünde gelin adaylarının en romantik anlarını anlatması Kısmetse Olur Gökhan ve Rabia’nın arasını bozmuştu. Ancak bu ayrılık her zaman ki gibi çok sürmemiştir. Çünkü onlar birbirlerini çok ama çok seviyorlar. Öyle ki geçtiğimiz hafta barışan çiftimiz bu haftaya da ne yazık ki kavga ederek girdi. Peki Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan neden kavga etti ? Çiftimizin aşkı bitecek mi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Sizlerinde bildiği gibi Kısmetse Olur Rabia’nın programın yeni yayınlanan bölümünde eski sevgilisinin kendisine sürpriz bir şekilde yaptığı romantik bir geceyi anlatması, yakışıklı damat adayı Gökhan’ın çileden çıkardı. İkili uzun süren bir kavgası ne yazık ki hüsranla bitti.

Kısmetse Olur Gökhan, Rabia’yı Gelinler Evinden Kovdu !

kısmetse olur rabianın eski sevgilisi
kısmetse olur rabianın eski sevgilisi

Kısmetse Olur evinde yaşanan olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi çiftimizin ilişkisi mükemmel bir şekilde ilerliyordu. Ancak ikilinin arasında yaşanan sorunlarda uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde çiftimiz bir başka kavga ile yine herkesi ekranları karşısında kitledi. Kısmetse Olur Rabia’nın gelinler evinde eski sevgilisi hakkında konuşması, yakışıklı olduğu kadar oldukça da karizmatik damat adaylarından biri olan Kısmetse Olur Gökhan’ı çileden çıkardı. Bu haftanın ilk yayınından kavga görüntüleri gündeme gelmesi izleyen herkesi üzdü. Çünkü çiftimiz sizlerinde bildiği gibi ekranların en çok sevilen ikilisidir. Peki Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan’ın kavgasında neler oldu ? Merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim.  Bu haftanın ilk yayınında damatlar evine yemek götüren Rabia, sergilemiş olduğu bu tavır ile partnerini daha çok kızdırdı. Rabia ve Gökhan arasında “Eski sevgili” tartışması son şiddeti ile devam ederken Kısmetse Olur Rabia’ya hesap soran Gökhan, kendisini dinlemediğini söyleyerek eş adayını evden kovdu.

Kısmetse Olur Gökhan Rabia’yı Evden Kovdu !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.