kısmetse olur gökhan ve rabia aşkında son durum

Kısmetse Olur Gökhan’ın Köpeği Eski Sevgilisine mi Ait ?

Kısmetse Olur programının en favori damat adaylarından biri olarak bilinen Kısmetse Olur Gökhan’ın köpeği Babi eski sevgilisine mi ait ? sorusu uzun süredir hem gelin adaylarının hemde izleyenlerin kafasında çok büyük soru işaretleri oluşturuyor. Yakışıklı damat adayımız Kısmetse Olur Gökhan’ın köpeği Babi eski sevgilisi olan Kumsal Hanım’a mı ait ? Merak edenler için işte detaylar…

kısmetse olur gökhan ve köpeği babi
kısmetse olur gökhan ve köpeği babi

Kısmetse Olur Gökhan’ın köpeği Babi hem gelin evini hemde damatların evini karıştırdı. Öyle ki yakışıklı damat adayımız sizlerinde bildiği gibi şimdilerde Kısmetse Olur evinden en güzel gelin adaylarından biri olan Rabia Hanım ile aşk yaşamaktadır. Öyle ki bu aşk uzun süredir dillerden düşmüyor desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Peki Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan aşkı bitti mi ? Kısmetse Olur Gökhan’ın köpeği eski sevgilisine mi ait ? Bu nedenle ikili arasında tartışma mı çıktı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkı son sürat devam etmektedir. Çünkü onların aşkı çok büyük ama çok büyüktür. Öyle ki Gökhan’ın köpeği olan Babi onların aşkında hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

Kısmetse Olur Gökhan ve Rabia Aşkında Son Durum!

Kısmetse Olur programının favori çiftlerinden biri olan Gökhan ve Rabia aşkında son durum ne ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki kendilerini yakıştıran çok fazla hayranları bulunmaktadır. Bu nedenle onların beraberliklerindeki en ufak sorun bile çok büyük bir kitleyi üzüyor diyebiliriz. Kısmetse Olur Gökhan ve Rabia aşkı şu anda oldukça mükemmel bir şekilde ilerlemektedir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Kendileri birbirlerini çok ama çok seviyor. Bu nedenle Kısmetse Olur Gökhan ve Rabia ayrıldı mı ? sorusuna siz değerli ziyaretçilerimiz için en müjdeli haberi verelim. İkili ayrılmamıştır. Şu anda aşkları mükemmel bir şekilde ilerlemektedir. Kendilerine aşk hayatlarına bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok mutluluklar dileriz. İyi günler dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.