kısmetse olur hazal gözyaşlarına boğuldu

Kısmetse Olur Hazal Gözyaşlarına Boğuldu !

Evlilik programlarında gözyaşları dinmek bilmiyor öyle ki bu hafta Kısmetse Olur Hazal gözyaşlarına boğuldu. Peki Kısmetse Olur Hazal neden ağladı ? Kısmetse Olur Hazal ve Semih ayrıldı mı ? Kısmetse Olur Hazal ve Semih aşkı bitti mi ? ve Kısmetse Olur Hazal ve Semih Kavgasının nedeni nedir ? Merak edenler için işte detaylar…

Kısmetse Olur gelinler evine olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Öyle ki programın bugünkü bölümünde yeni gelen gelin adayı ve damatların hazırlamış olduğu pankart çok büyük olay yarattı. Kısmetse Olur Hazal ve Semih kavgasının en birincil nedenlerinden biri olan yeni gelin adayı, Semih Bey’e talip mi olacak ? sorusu gündeme adeta bomba gibi düştü. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki sizlerinde bildiği gibi ikilinin oldukça mutlu bir şekilde ilerleyen aşk hayatları vardı. Bu aşk her geçen gün daha da kuvvetli bağlar ile onları birbirlerine bağlasa da yeni gelin adayının gelmesi onları derinden sarstı. Peki Kısmetse Olur geline evine gelen aday kim ? Kısmetse Olur evine yeni gelen aday Gamze Taşkın olarak bilinmektedir. Kendisinin Semih ile arasındaki en önemli sorun ise Semih’in bakışları olmuştur.

Kısmetse Olur Hazal ve Semih Arasında Gamze Tartışması !

kısmetse olur damat adayları yeni gelin adayına tuzak kurdu
kısmetse olur damat adayları yeni gelin adayına tuzak kurdu

Kısmetse Olur evinde yeni gelin adayı en ünlü çiftlerinden biri olan Kısmetse Olur Hazal ve Semih’in mutlu giden birlikteliklerini bozdu. Bu olayın asıl nedeni ise yeni gelen gelin adayının Semih Bey tarafından baştan aşağı dikkatli bir şekilde süzülmesi oldu. Bu olay Hazal Hanım’ı çileden çıkardı. Semih Bey’in bu konuda açıklaması ise şüphesiz ki ” Ben çapkın bir adamın bakarım.” sözleri oldu. Bu sözler ile Hazal Hanım’ı gözyaşlarına boğdu. Aynı zamanda Kısmetse Olur Hazal ve Gamze kavgasının da nedeni oldu diyebiliriz. Peki Kısmetse Olur Semih ve Hazal ayrıldı mı ? Hemen merak edenler için açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki çiftimizin aşkı şu anda oldukça iyi gitmektedir. Bu durum onların beraberliğini olumsuz etkilemiş olsa da asla ayrılmamışlardır. İlerleyen günlerde ne gibi olaylar meydana gelecek hep birlikte büyük bir sabırsızlık ile bekliyoruz. İyi günler dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.