kısmetse olur didem ve mehtap kavgası

Kısmetse Olur Mehtap ve Didem Kavgası Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Kısmetse Olur programının en gözde yarışmacılarından biri olan Kısmetse Olur Mehtap Didem Hanım’a gelen çiçekleri kopardı. Peki bu duruma sebebiyet veren olay tam olarak neydi ? Kısmetse Olur Mehtap Didem’in çiçeklerini neden kopardı ? Kısmetse Olur Mehtap Adnan’ı mı seviyor ? Kısmetse Olur Didem ve Mehtap kavgasının asıl nedeni Adnan mı ? İşte merak edenler için tüm detaylar…

kısmetse olur mehtap ve adnan
kısmetse olur mehtap ve adnan

Kısmetse Olur evinde büyük bir olay meydana geldi. Kısmetse Olur Mehtap ve Didem kavgası gündeme adeta bomba gibi düştü. Gelin adayına gelen bir Buket çiçek büyük olay yarattı. Mehtap Hanım çiçekleri görür görmez onları kesmeye ve parçalamaya kalktı. Ancak olaylar bunlarla da sınırlı kalmadı. Kısmetse Olur evindeki gelin adayları hemen Didem Hanım’a haber verdi. Çiçeklerin parçalandığını gören Didem kendisine hakim olamadı ve buketi Mehtap’ın yüzüne fırlatarak ” İşte sen bu kadarsın.!” kelimelerini sarf etti. Daha sonra ise olanlar oldu ve Didem Hanım Mehtap Hanım’ın üzerine yürüdü. Gelin adaylarının kavgayı ayırması bir hayli uzun sürdü ve sonuçta ihtar alan kim olacak hala merak ediliyor.

Kısmetse Olur Didem ve Mehtap Kavgasının Nedeni Nedir ?

kısmetse olur mehtap didemin çiçeklerini neden kopardı
kısmetse olur mehtap didemin çiçeklerini neden kopardı

Kısmetse Olur evinin popüler gelin adayları eve gelen sürpriz bir çiçek ile birbirine girdi. Adnan Bey’i seven Mehtap Hanım Didem Hanım’ın onunla olmasına katlanamıyor. Öyle ki kendisinin göndermiş olduğu çiçekleri makasla kesti ve paramparça etti. Didem Hanım bu durumu görünce adeta şok oldu. Ancak olaylar bunlarla da sınırlı kalmadı. Kısmetse Olur Didem ve Mehtap arasında büyük bir kavga meydana geldi. Bu kavganın gelin adayları tarafından ayrılması ile birlikte ortalık biraz sakinleşti fakat yine de yeterli olmadı. Kısmetse Olur Didem, “Sen mutsuz olmaya mahkumsun. Hayatının sonunda kadar mutsuz olacaksın.” sözlerini sarf etti. Program sunucusunun Mehtap Hanım’a neden yaptın sorusunu sorması üzerine kendisinden şu açıklamalar geldi. ” Çünkü çok sinir oldum.  Normalde mesela beni çok iyi tanırlar bir şaka yaptım o şakanın karşılığında da çok kötü bir tepki aldım. Sonra sinir oldum. Sanki beni tanımıyorlarmış gibi böyle değişik değişik kelimelerde kullandılar. Bende onun bütün sinirini ondan çıkardım.”

Kısmetse Olur Mehtap, Didem’in çiçeklerini parçaladı!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.