kısmetse ounur ve aycan aşk mı yaşıyor

Kısmetse Olur Onur ve Aycan Aşk Mı Yaşıyor ?

Son zamanların en çok tartışılan konularından biri de Kısmetse Olur Onur ve Aycan arasında aşk mı başlıyor ? sorusudur. Eminiz ki bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir çok kişi vardır. Çünkü programın cuma günü yayınlanan bölümünde Kısmetse Olur Onur ellerinde çiçekler ve balonlar ile güzeller güzeli gelin adayımız Aycan’ın yanına gitti ve ona sürpriz bir teklifte bulundur. İşte bu konudaki detaylar şu şekildedir…

kısmetse olur onur ve aycan
kısmetse olur onur ve aycan

Kısmetse Olur programının Cuma günü yayınlanan bölümünde olaylar bitmek tükenmek bilmedi. Öyle ki Kısmetse Olur Onur ve Aycan arasında sürpriz bir aşk mı başlıyor ? sorusu neredeyse yediden yetmişe herkesin merak ettiği bir konu oldu. Peki bu konu hakkındaki detaylar neler ? Hemen merak edenler için açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki Kısmetse Olur Onur Bey üzerinde seni seviyorum yazan balonları ve bir buket çiçeği ile güzeller güzeli gelin adayı Aycan Varış ile konuşmak üzere gelinlerin evine gitti. Bu durum Aycan’ı çok şaşırtmış olsa da kendisi ile konuşmayı kabul etti. Bu esnada ise Kısmetse Olur Onur’un Aycan’a aldığı ayıcık diğer gelinler tarafından sevilmek istendi. Öyle ki onlar da bu duruma çok ama çok şaşırmışlardı. Damat adaylarının aklına gelen ilk soru ise şüphesiz ki Onur Aycan’a neden çiçekler ve balonlar getirdi ? sorusu oldu. İlerleyen bölümlerde bu konu aydınlanacak olsa da şu anda yaşanların detayları şu şekildedir. Gelin adayımız Kısmetse Olur Aycan Hanım balonları görünce çok mutlu oldu ve “Ay şok oldum Onur. gerçekten şok oldum. Ben balonları çok severim.” ifadelerini kullandı.

Kısmetse Olur Onur: Amacım Seni Mutlu etmekti.

kısmetse olur aycan onurun teklifine ne yanıt verdi
kısmetse olur aycan onurun teklifine ne yanıt verdi

Kısmetse Olur programında bir bomba aşk hikayesi daha başlıyor. Öyle ki Onur ve Aycan beraberliğine ramak kaldı desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Çünkü şu anda durumlar bunu gösteriyor. Kısmetse Olur Onur çiçek ve Balon hadiye ettiği Aycan hanım izdivaç tekli etti. Aycan ise bu durum karşısında şok olduğunu belirtti. Akabinde ise Onur Bey ” Amacım seni mutlu etmekti.” sözlerini sarf etti. Konuşmanın geri kalan kısmı ise şu şekilde;

Onur: Amacım mutlu etmekti. Zor günlerinde hem yanında olduğumu hemde sana olan duygularımı biraz daha belli edebilmek için böyle bir şey düşündüm.

Aycan: Çok güzeldi, teşekkür ederim.

Onur: Rica ederim, ne demek. Bu yüzündeki tebessüm benim aldığım en güzel cevap.

Aycan: Ya ben çok seviyorum bu tür şeyleri mesela başka şeyler değil bu tür şeyler beni çok mutlu ediyor.

Onur: Ya amacım seni mutlu etmek, sonuçta hep mutsuz oldun.

Aycan: Ay bunu gerçekten içinden gelerek söylüyorsun değil mi ? Öyle düşünüyorsun

Onur: Sence bir insan bunları düşünmeden bunlar yapar mı ?

Şeklinde devam etti. Aycan Hanım’ın cevabı ise sabırsızlık ile beklenmektedir. Kısmetse Olur Onur ve Aycan aşkına engel mi var ? Kısmetse Olur Onur’un duygularına Aycan nasıl tepki verecek ? gibi konular haftaya daha çok netlik kazanacak. İkiliye şimdilik mutluluklar dileriz.

Kısmetse Olur Onur Aycan’ı Neden Tanımak İstiyor ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.