kısmetse olur rabia ve gökhan barıştı mı

Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan Barıştı mı ?

Kısmetse Olur evinin en çok sevilen çiftlerinden biri olan Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan arasındaki buzlar nihayet çözülüyor. Uzun süredir aralarındaki tartışmalar ile gündemden bir türlü düşmek bilmeyen ikili ayrılma eşiğinden döndü. Programı izleyen herkesin en çok merak ettiği konu ise Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan ayrıldı mı ? Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan kavgasından ne gibi görüntüler gündeme geldi ? gibi sorular oldu. Öyle ki çiftimizin arasındaki sevgi öyle basite alınacak kadar az değildi. Kendileri buldukları her fırsatta birbirlerine olan aşklarını dile getirmekten kendilerini alamıyorlardı. Peki Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan barıştı mı ? Merak edenler için işte detaylar…

Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan aşkında bir türlü olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Çiftimiz sizlerinde bildiği gibi programın geçen haftalarda yayınlanan bölümlerinde sürekli olarak kavga görüntüleri ile gündeme geliyorlardı. Hatta öyle ki geçtiğimiz haftalarda güzeller güzeli gelin adayı Kısmetse Olur Rabia Hanım, Gökhan Bey’e çok önceden almış olduğu bir hediyeyi ve bir de mektup gönderdi. Ancak bu mektup ne yazık ki yakışıklı damat adayımız tarafından kabul edilmedi. Çünkü kendisi bir türlü gelin adayını affedemiyordu. Bu nedenle damatlar evine hediyeyi getiren gelin adayımız, aynı şekilde geri götürmek zorunda kaldı. Tüm ısrarlara rağmen geri götüremeyeceğini dile getirse de Kısmetse Olur Gökhan Bey, Rabia Hanım’ı asla affedemeyeceğini söylemekten kendisini alamadı. Ancak programın dün yayınlanan bölümünde ikili arasındaki buzlar biraz daha erir gibi oldu.

Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan’dan Romantik Anlar !

kısmetse olur rabia ve gökhan aşkında son durum
kısmetse olur rabia ve gökhan aşkında son durum

Kısmetse Olur evinin gözde olan çiftlerinden Gökhan Ve Rabia arasında bir süredir sorunlar yaşanıyordu. Bugün yayınlanan programda aralarındaki sorunları tamamen hallettiler. Kendini Gökhan’a affettirmeye çalışan Kısmetse Olur Rabia, bugün bir hediye ile erkekler evine gitti.  Güzeller güzeli gelin adayımızın kendisine aldığı hediye karşında Gökhan, elinde meyve tabağı ile tekrar gelinler evine giderek Kısmetse Olur Rabia’ya jest yaptı. Hazırladığı meyve tabağının içinde küçük küçük notlar ve mükemmel bir mücevher seti vardı. Bu jest karşısında gelin adayımız duygularına hakim olamadı. Yaptığı açıklamalarda Gökhan’ın çok sevdiğini, ona deliler gibi aşık olduğu ve bir an bile kendisinin yanından ayrılmak istemediğini dile getirdi. Öyle ki yapılan bu jestler ile çiftimiz tekrar aşklarına kaldığı yerden devam etme kararı aldı. Şimdilerde ise bir hayli mutlu olduklarını söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım programın ilerleyen günlerinde ne gibi gelişmeler gündeme gelecek. Kendilerine aşk hayatlarında mutluluklar dileriz.

Kısmetse Olur Rabia Gökhan’a Papatya Veriyor !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.