kısmetse olur rabia ve esra neden kavga etti

Kısmetse Olur Rabia ve Serap Neden Tartıştı ?

Son zamanların en çok izlenen izdivaç programında büyük bir kavga vuku buldu. Kısmetse Olur Serap ve Rabia birbirine girdi. Peki Kısmetse olur Rabia ve Serap neden kavga etti ? İkilinin anlaşamadığı konu neydi ? Kısmetse Olur Evinde bu hafta kim diskalifiye oldu ya da kim uyarı aldı ? Güzeller güzeli gelin adayımız Kısmetse Olur Rabia bu hafta elenecek ? İşte detaylar.

kısmetse olur rabia ve gökhan
kısmetse olur rabia ve gökhan

Kısmetse Olur Rabia ve Serap kavga etti. Bu kavganın nedeni neredeyse yediden yetmişe herkes tarafından merak edilen bir konu oldu. Peki Kısmetse Olur Rabia ve Serap’ı birbirine düşüren olay neydi ? Programı izleyenlerde çok iyi bilirler ki geçtiğimiz haftalardan bu yana ikili arasında soğuk rüzgarlar ediyordu.Adnan Didem kadar Rabia ve Serap’ta son zamanların en çok konuşulan adaylarından biri olmayı başardılar. Damat adayları büyük kavgayı izlerken ” Çok güzel örnek oluyorlar. Orada car car bağırıyor!” şeklinde yorumda bulundular. Peki Kısmetse Olu Rabia neden ağladı ? “Kimseye bir şey yapmıyorum!” sözlerini savurarak ağlayan Kısmetse Olur Rabia’ya nasıl tepkiler geldi ?Kısmetse Olur Rabia’nın tepkisi yeni gelen gelin adayının Kısmetse Olur Gökhan’a talip olarak gelmesi ve bu nedenle de evi süslemesidir.

Kısmetse Olur Aycan ve Rabia Esra’ya Neden Oyun Oynadı?

kısmetse olur esra
kısmetse olur esra

Kısmetse Olur Esra yeni gelin adaylarından biridir. Kendisi damat adaylarından GökhanBey’e talip olarak gelmiştir. Kısmetse Olur Rabia ve Serap’ın kavga etmesinin nedeni de tam olarak budur. Gelin adaylarından Esra talip olduğu Gökhan Bey için evin bahçesini süslemek istedi. Ancak ne yazık ki bu olay tepkilere neden oldu. Kısmetse Olur Serap Esra Hanım’a süslemede yardımcı olmak istedi. Ancak Kısmetse Olur Rabia Gökhan Bey’i sevdiği için bu duruma çok kızdı ve tepki gösterdi. Ardından ise gözyaşlarına hakim olamadı. Bahçenin süslenmesini istemeyen Rabia sinir krizine girdi.  Sinirler iyice gerildi ve kavga ortaya çıktı.  Bunların yanı sıra ise merak edilen bir diğer konu Kısmetse Olur Aycan ve Rabia Esra’ya nasıl oyun oynadı ? sorusu oldu. Bu oyun ikilinin Esra Hanım’a başkasının adından bir aşk mektubu yazmasıdır. İlerleyen bölümlerde neler olacak hep birlikte izleyelim ve görelim. İyi seyirler.

Kısmetse Olur Rabia ve Gökhan!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.