kısmetse olur semih diskalifiye mi oldu

Kısmetse Olur Semih Programa Geri Dönecek mi ?

Son zamanların en çok izlenen programlarından biri olan Kısmetse Olur’da şok edici gelişmeler yaşandı. Programı izleyen herkesin merak ettiği tek bir şey vardı. Öyle ki geçen hafta yayınlanan eleme bölümünün ardından neredeyse yediden yetmişe herkes “Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş diskalifiye mi oldu ?” sorusunu akıllara getirdi. Peki gerçekten kendisi programdan elendi mi ? Kısmetse Olur Semih ve Hazal ayrıldı mı ? Kısmetse Olur Semih programı neden terk etti ? Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş program geri dönecek mi ? Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş programın yeni yayınlanan bölümünde neden yoktu ? Kısmetse Olur evinde neler yaşanıyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Kısmetse Olur evinin damat  adaylarından Semih Kurtulmuş’un final gecesinden beri evde olmaması kafalarda soru  işareti bıraktı. Geçtiğimiz bölümde programın sunuculuğunu üstlenen Seda Akgül Semih Kurtulmuş’un sadece bir süreliğine, kendisini iyi hissedene kadar evde olmayacağı açıklamıştı. Fakat bugünkü yayında izleyiciyi şok edici gelişmeler gündeme geldi. Öyle ki program sunucusu kesin bir dille Kısmetse Olur Semih’e ulaşamadıklarını açıkladı. Peki Kısmetse Olur Semir programı gerçekten bıraktı mı ? Bir daha asla dönmeyecek mi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki, final bölümünden sonra kendi sosyal hesabından  Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş,” O evde mutluluğu, hüznü, iyiliği, kötülüğü, kardeşliği, kalleşliği, her şeyi gördüm yaşadım. İlişki içerisinde olduğum, sevdiğim kadının evden gidişinin ardından orada kalmak bana yakışmazdı. Evdeki varlığıma koyduğum son nokta bu olayla oldu. Hakkımızda hayırlısı olsun. Geçen sezon ki gibi  bu sezonda programa dimdik bir şekilde girdim. Ancak bu defa ufak bir farkla, bu sefer sevgilimle dimdik çıktık. Desteğinize, varlığınıza sağlık bu yolu yürürken yakınınız olmadığımızı biliyorum. Her şey gönlümüzce olsun… Yapımdan da Allah razı olsun benim böyle bir kadını tanımama vesile oldu..!”  açıklamasıyla evden kendi isteğiyle ayrıldığını belirtmiştir.

kısmetse olur semih programa geri dönecek mi
kısmetse olur semih programa geri dönecek mi

Bugün yayınlanan programda ise elenen gelin adaylarından Kısmetse Olur Hazal Babalık’ın en yakın arkadaşı Aycan Varış,  Semih Kurtulmuş’un damatlar evinden aynı hafta elenen Kısmetse Olur Şahin Nart ile  Kıbrıs’a tatile gittiğini açıkladı. Hazal’ın şu anda çok kötü durumda olduğunu ve ailesinin perişan durumda olduğunu söyledi. Final gecesi eş adayı Hazal’ı elinden tutup çıkaran Semih Kurtulmuş’un  o geceden sonra Hazal’ı bir daha aramadığı ancak sosyal medya hesaplarından mutlu fotoğraflarını yayınladığını ortaya çıktı. Yakışıklı damat adayı Semih’in Kısmetse Olur Hazal’ın şu an psikolojisinin bozuk olduğun,  Hazal’ın annesinin hastaneye kaldırıldığını söylemesi ile hem gelinler evinden hemde damatlar evinden Semih Kurtulmuş’a sert tepkiler yağdı.Semih’in tatilde ki görüntüleri programda yayınlanması ile olaylar daha da büyüdü. Program sunucusu Seda Akgül ise Semih Kurtulmuş’un sonsuza kadar Kısmetse Olur evinden diskalifiye olduğunu ve bir daha asla Kısmetse Olur evine giremeyeceğini açıkladı. Bu açıkların akabinde ise Kısmetse Olur Hazal Babalık kendi sosyal hesaplarından Semih ile olan fotoğraflarını kaldırdığı görüldü.

Kısmetse Olur Öykü, Mehtap ve Berker Kavgası Olay Yarattı! 

kısmetse olur berker ve öykü arasında aşk mı başlıyor
kısmetse olur berker ve öykü arasında aşk mı başlıyor

Kısmetse olur evine yeni katılan gelin adayı Öykü, Berker’e talip olduğunu onu yakından tanımak istediğini açıkladı. Yakışıklı damat adayının eski taliplerinden biri olan Mehtap Hanım ise Öykü Hanım’ın Berker Bey’e talip olmasını son derece sert bir şekilde eleştirdi. Öyle ki Berker’e karşı duygularının olduğunu söyleyen Mehtap, yeni gelin adayı Öykü ile anlaşma yaptı. Eğer Kısmetse Olur Berker Bey kendisine karşı bir şey hissetmediğini söylerse ikili arasından çekileceğini açıkladı. Elinde hediyeler ile damatlar evine giden Mehtap, Berker ile özel konuşmak istedi. Berker, Mehtap’ın kendisine aldığı hediyeleri ne yazık ki kabul etmedi. Berker’in hediyeleri kabul etmemesi üzerine sinirlenen Kısmetse Olur Mehtap,  Berker’in kendisine daha önceden aldığı hediyeleri geri vermek isteyince aralarındaki gerginlik iyiden iyiye büyüdü. Bu durum karşısında güzeller güzeli gelin adayı Kısmetse Olur Mehtap ağlayarak gelinler evine geri gitti. Mehtap’ın ağladığını gören Berker gelinler evine Mehtap ile tekrar konuşmaya gitti. Çünkü ona kıyamamıştı. Bu nedenle teselli etmek amacıyla Kısmetse Olur Mehtap’a yaşanılan şeyleri kolayca unutamayacağını her şeyi zamana bırakmak istediğini belirtti.

Kısmetse Olur Mehtap ve Rabia Birbirine Girdi !

kısmetse olur rabia ve mehtap neden kavga etti
kısmetse olur rabia ve mehtap neden kavga etti

Uzun süredir aralarında herhangi bir sorun bulunmayan Kısmetse Olur Mehtap ve Rabia arasında büyük bir kavga kendisini gösterdi. Programı izleyen herkesin merak ettiği tek bir şey vardı. O da Kısmetse Olur Mehtap ve Rabia neden kavga etti ? Kısmetse Olur Mehtap ve Rabia arasındaki tartışmanın nedeni neydi ? gibi sorular oldu. Peki ikili arasındaki asıl sorun neydi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki Kısmetse Olur Rabia’nın annesi sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlerde Kısmetse Olur evine konuk olarak gelmişti.  Mehtap’ın “Rabia’nın annesi Gökhan’a kızını yamamaya çalışıyor “ sözleri Rabia’yı bir anda çıldırttı. İkili arasında son derece sert tartışma yaşandı, Kısmetse Olur Rabia bu durum karşısında gözyaşlarına engel olamadı. Kısmetse Olur Mehtap ve Rabia’nın tartışma görüntülerinin damatlar evine verilmesiyle Gökhan gelinler evine gitti eş adayı Rabia’yı teselli etti. Bakalım ikili arasında ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Umarız bu sorunu bir an önce hallederler.

Kısmetse Olur Boğaçhan’ın Çekirge Şarkısı  Kısmetse Olur Turgay’ı Çileden Çıkardı ! 

kısmetse olur boğaçhan ve turgay neden kavga etti
kısmetse olur boğaçhan ve turgay neden kavga etti

Evlilik programlarında yaşanan olaylar bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Özellikle de Kısmetse Olur skandalları her geçen gün daha da artıyor. Öyle ki Kısmetse Olur Boğaçhan ve Turgay kavgası gündeme damgasını vurdu. Peki Kısmetse Olur Boğaçhan ve Turgay neden kavga etti ?  Merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Kısmetse  Olur yeni damat adaylarından biri olan Turgay Tepe sizlerinde bildiği gibi Kısmetse Olur Sibel’e talip olduğunu final gecesi açıklamıştı. Aynı gece Boğaçhan’da Sibel’i tanımak istediğini açıklaması üzerine ikili arasında rekabet başlatmıştı. Bugün yayınlanan programda Boğaçhan’ın yeni damat adayı Turgay’a  “çekirge” şarkısını söylemesi Turgay ile Boğaçhan arasındaki tartışmanın büyümesine sebep oldu. Güzel gelin adayı Sibel, Turgay’ı samimi bulmadığını ve evde kendisine hitap eden bir damat adayı olmadığını söyledi. Bakalım programın ilerleyen zamanlarında ne gibi gelişmeler meydana gelecek… Merakla bekleniyor.

Kısmetse Olur Gamze Taşkın’ın Kardeşi Sümeyye Hanım Kısmetse Olur Evine Konuk Oldu !

kısmetse olur gamze taşkının kardeşi sümeyye taşkın
kısmetse olur gamze taşkının kardeşi sümeyye taşkın

Son zamanların en çok izleyen programlarından biri olan Kısmetse Olur her gün farklı bir sürpriz ile ekranların karşısında izleyici ile buluşuyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde Kısmetse Olur Gamze Taşkın’ın kardeşi Sümeyye Hanım gelinler evinin yeni konuklarından biri oldu. Gelin adayları tarafından hangi damat adaylarını ablasına yakıştırıldığı sorulan Kısmetse Olur Gamze Taşkın’ın kız kardeşi olan Sümeyye” Adnan’ın ailesini çok beğeniyorum “sözleri ile gündeme damgasını vurdu.. Bu cevap üzerine Didem ve Sümeyye arasında şiddetli bir atışma başladı.  Kendi eş adayının başka gelin adayı ile yakıştırılması hoşuna gitmeyen  Kısmetse Olur Didem ise sinirlerine hakim olamadı. Bunun üzerine Didem ve Gamze arasında bir hayli soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Tartışmanın büyümesiyle Sümeyye gözyaşlarına hakim olamadı. Programın ilerleyen bölümlerinde ne gibi gelişmelerin gündeme geleceği oldukça çok merak ediliyor. Hatta öyle ki son zamanlarda magazin gündeminde yer alan bazı haberlere göre Kısmetse Olur Gamze Taşkın’ın kız kardeşi olan Sümeyye Taşkın programa gelin adayı olarak katılacak. Şimdilerden kendisi büyük bir sabırsızlık ile beklenmektedir. İyi günler dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.