kısmetse olur gökhan ve sibel kavgası

Kısmetse Olur Sibel ve Gökhan Arasında Kimsenin Bilmediği Sır Ne?

Kısmetse Olur evinde gelinler ve damatlar arasındaki çekişme her zaman olduğu gibi yine olay yarattı. Programın bugün yayınlanan bölümünde Kısmetse Olur Sibel ve Gökhan kavga etti. Öyle ki ikilinin neden kavga ettiği programı kaçıranların en çok merak ettiği konulardan biri oldu. Aslına Kısmetse Olur’un yakın takipçileri de iyi bilirler ki  Sibel ve Turgay arasında bir aşk başlıyor gibi olmuştu. Ancak gelin adayı bu konuda olumsuz açıklamalarda bulundu. Peki Kısmetse Olur Gökhan ve Sibel neden kavga etti ? Kısmetse Olur Gökhan ve Sibel kavga görüntüleri gelinler evinde yayınlandı mı ? Merak edenler için işte detaylar…

Programın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde güzeller güzeli gelin adayı Kısmetse Olur Sibel Hanım damatlar evine yemek götürdü. Öyle ki bu durum damatlar evinde büyük bir tartışmanın çıkmasına neden oldu. Ancak en çok merak edilen ise şüphesiz ki Kısmetse Olur Sibel’in damatlar evine götürdüğü yemeğin kimin için olduğudur.  Çünkü kendisi yaptığı açıklamalarda son derece çelişkili sözleri ile gündeme geldi. Programı izleyen herkes Kısmetse Olur Gökhan ve Sibel arasında aşk mı başlıyor ? sorularını yöneltmekten kendilerini alamadılar. Ancak sizlerinde bildiği gibi yakışıklı damat adayımız şu anda bir başka gelin adayı olan Rabia Hanım ile flört etmektedir. Bu nedenle Gökhan Bey tarafından şimdilik böyle bir şeyin söz konusu dahi olmayacağı düşünüyor. Peki Kısmetse Olur Sibel hangi imalı sözleri ile gündeme damgasını vurdu ? Hemen bu konuya açıklık getirelim.

Kısmetse Olur Sibel ” Sen Delikanlı Değilsin!”

kısmetse olur sibel gökhanı mı seviyor
kısmetse olur sibel gökhanı mı seviyor

Kısmetse Olur evinin güzeller güzeli gelin adayı Sibel Hanım yine yaptığı açıklamalar ile akıllarda pek çok soru işareti bıraktır. Öyle ki geçtiğimiz haftalarda damatlar evine yemek götüren Sibel, Gökhan Bey’in Kısmetse Olur Turgay ile kendisinin yakıştırmasından çok rahatsız oldu. Bu yakıştırma üzerine gelin adayından şok edici sözler gündeme geldi.  Sempatik gelin adayı Sibel Hanım, Gökhan Bey’e “Sen delikanlı değilsin!” sözlerini sarf edince olanlar oldu. Genç damat adayı bu sözler karşısında ne yazık ki sinirlerine hakim olamadı. Bu durum sonucunda Kısmetse Olur Sibel ve Gökhan arasındaki kavga şiddetini artırarak devam etti. Kısmetse Olur Gökhan “Bana kimse adam değilsin diyemez!” şeklinde kendini savunsa da bunu yeterli görmedi. Ancak güzel gelin adayı da bu sözler üzerine bir bomba daha patlattı. Kısmetse Olur Sibel Hanım ” Bazı şeyleri itiraf edecek kadar delikanlı değilsin!” sözlerini de sarf edince, insanların aklında büyük soru işaretleri oluştu. Detaylar programın ilerleyen bölümlerinde yeniden kendisini gösterecektir. İyi günler dileriz.

Kısmetse Olur Gökhan ve Sibel Arasında Aşk mı Başlıyor ?

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.