kısmetse olur skandalları

Kısmetse Olur Skandalları!

kısmetse olur kavga skandalı
kısmetse olur kavga skandalı

Son zamanların en gözde programlarından biri olan Kısmetse Olur Skandalları bitmek tükenmek bilmiyor. Öyle ki programda yaşanan her şey olay yaratıyor ve her aşk enteresan bir şekilde sonuçlanıyor. Ancak tüm bunlara rağmen izleyenlerin merak ettiği en önemli şey “Kısmetse Olur gerçek mi?” gibi sorulardır. Hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki yayında bulunan her olay ve her şey son derece gerçektir. Aşk evine gien herkes kalbinin sahibi bulmak adına bu programa katılmışlardır. Peki gündemden düşmek bilmeyen ve son zamanların en çok izlenen programında bu zamana kadar hangi olaylar uzun süre koşuldu ? Kısmetse Olur’da yaşanan skandallar neler ? Eminiz ki bu konuda yediden yetmişe herkesin ilgisini çekecektir.

O halde ilk skaldal haberden başlayalım. Sizlerinde bildiği gibi bu programın en çok sevilen isimlerinden biri de Cansel Hanımdır. Uzun süre sorunsuz bir ilişki yürüten güzeller güzeli gelin adayı programın ilk skandalını yaratan isim olmuştur. Öyle ki onun yarattığı olayın ardından herkes Kısmetse Olur hamile kim ve Kısmetse Olur Cansel hamile mi gibi soruları yöneltmeye başlamışlardır. Bu konudaki en net bilgi ise haberin doğru olduğudur. Çünkü güzeller güzeli gelin adayımız Kısmetse Olur Cansel Hamile Olduğunu Söyledi. Şimdilerde ise kendisinin bu programda olmadığını görmekteyiz. Çünkü o daha çok ilk sezonun popüler ismi olarak akıllarımızda kalmıştır.

kısmetse olur skandal
kısmetse olur skandal

İkinci Skandalımız ise şüphesiz ki Kısmetse Olur Semih ses kayıtlarının ortaya çıkmasıdır. Damat adayımız iddialara göre arkadaşı ve kendisine kadın ayarlamış ve bunu da kesinlikle inkar etmemiştir. Olayın son çözüm noktasında ise programa devam ettiği görülmektedir. Bunların yanı sıra ise elbette ki Kısmetse Olur Skandal haberleri her zaman olduğu gibi son sürat gündemde yer almaya devam ediyor diyebiliriz.Hatta öyle ki yeni bölümlerde de yeni yeni olaylar sürekli olarak konuşulmaktadır. O halde gelin bir Kısmetse Olur Skandalı olan güncel bir haberden daha bahsedelim. Programın sevilen ismi Ayça Ekin Beğen’in dışarıdan bir isim ile ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu olay magazin haberlerine adeta bomba gibi düşmüştür. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuya ne gibi bir açıklama getirilecek. Büyük bir sabırsızlık ile bekliyoruz. Program sunucusu Seda Akgül’ü çok sevdiğimizi buradan belirtmek isteriz. İyi günler diliyoruz.

Kısmetse Olur’da Büyük Skandal!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.