kısmetse olur nazlı elendi

Kısmetse Olur’da Haftanın Finali ! Nazlı Programa Veda Etti !

Kanal D ekranlarında yayınlanan  Kısmetse  Olur evinde bugün haftanın finali yaşandı.  Programı izleyen herkesin merak ettiği tek bir konu vardı. O da Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi ? Kısmetse Olur Nazlı elendi mi ve Kısmetse Olur Nazlı neden elendi ? gibi sorulardır. Haftanın finali ile ilgili detaylar sizlerle…

Kısmetse Olur programının 11 Aralıkta yayınlanamayan haftanın finali bugün ekranlara geldi.  Öyle ki programda bugün şok edici dakikalar  yaşandı.  Sizlerinde bildiği gibi Kısmetse Olur evinde  geçen hafta gergin bir eleme heyecanı yaşanmış,  gelin adaylarından Kısmetse Olur Nazlı eve veda etmişti. Ancak final bölümünün heyecanı sadece bu olayla da sınırlı değildir. Programın bu haftaki final bölümünde  aşk evinin en çok sevilen çiftlerinden biri olan Aycan ve Onur aşkında çok konuşulacak gelişmeler gündemde geldi. İkilinin  ilişkileri hakkında Kısmetse Olur Didem  sert yorumlarda bulundu.  Kısmetse Olur Aycan ve Onur’un ilişkisine inanmayan  ve yakın bir zamanda biteceğini söyleyen Didem bu iddiaları ortaya atınca olanlar oldu. Kısmetse Olur Didem ve  Aycan  kavga etti. Genç gelin adaylarının arasında gergin anlar  yaşandı. Bunun yanı sıra diğer gelin adayları Gamze ve Mehtap’ta Didem’e destek oldular. Bu yorumlardan rahatsız olan Onur sinirlerine hakim olmadı. Gamze, Didem ve Mehtap arasında sesler oldukça yükseldi ve sert tartışmalar yaşandı. Aycan’ın eve yeni gelen damat adayı Gürkan’dan hoşlandığını  iddia eden gelin adaylarına Aycan’ın cevabı  Gürkan’la aralarında bir şey olamayacağı ve aralarında bir etkilenme olmadığı yönünde oldu.

Kısmetse Olur’da Semih Hazal’ı Beğenmiyor İddiaları Gündeme Bomba Gibi Düştü !

kısmetse olur semih ve hazal ayrıldı mı
kısmetse olur semih ve hazal ayrıldı mı

Kısmetse Olur gelin  adayları Gamze ve Esra, Semih’in Hazal’ı kiloları  yüzünden  beğenmediğini  söylediler.  Semih’in  cevabı” dünya güzeli bile  gelse ben Hazal’ı kimseye değişmem “şeklinde oldu.  Kısmetse Olur Didem’in hafta içinde Semih benim  gibi bir kadın istiyor sözleri stüdyoda seslerin yükselmesine neden oldu. Bütün bu iddiaları yalanlayan Didem “ Semih benim kardeşim “dedi. Ancak tüm bunların akabinde ise Kısmetse Olur evinde Aycan ve Didem arasında bir türlü sular durulmadı. Kısmetse Olur Aycan’ın kendisini kıskandığı söyleyen Kısmetse Olur Didem hafta içindeki yorumlarıyla haftaya damgasını vurdu.  Oldukça  sert yorumlar  yapan Didem, damatlar evini de karıştırdı.   Kısmetse Olur Rabia “ Didem bu evde kendisinden başka kimsenin ilişki yaşamasını istemiyor” dedi.  Didem ve Rabia kavgası gündemin en çok konuşulan konularından biri oldu.

Kısmetse Olur Rabia  Gökhan’ın yeni gelin adayı Sibel’e karşı olan davranışlarından rahatsız olduğunu açıkladı. Kısmetse Olur Gökhan’nın hafta içi “Gelin adayım olmasaydı, Sibel’le ilişki yaşardım” yorumu Rabia ile  Gökhan arasında tartışma yaşanmasına neden oldu. Kıskanma krizine giren Kısmetse Olur Rabia gözyaşlarına engel olmadı. Rabia “ Ben Gökhan’ı savunmaktan bıktım artık “dedi. Bunun üzerine Gökhan” Diğer damat adaylarını gaza getirmek için öyle bir yorum yaptım “dedi. Rabia, Gökhan’ın açıklamalarını inandırıcı bulmadığını söyledi. Zaten araları kötü olan Gökhan ve Rabia’nın arası daha da kötü duruma geldi.  Bakalım hafta içinde ilişkileri nasıl şekillenecek.

Kısmetse Olur’da Büyük Sürpriz… Kısmetse Olur Hazal Elendi mi ?

kısmetse olur hazal elendi mi
kısmetse olur hazal elendi mi

Kısmetse Olur programında bu hafta gelinler ve  Damatlar evinden ikişer kişinin gideceği açıklandı. Çeki alan aday evinden sadece bir kişiyi koruyabilecek diğer üç aday ise Kısmetse Olur  evine veda edecek. Sizlerinde bildiği gibi bu hafta halk  oylamasıyla Kısmet Olur Didem ve Adnan koruma altına alınmıştı. Stüdyoda yapılan oylama sonucunda ise Kısmetse Olur Semih ve Sibel koruma altına alındı ve elenmeyecek adaylar arasında yerlerini aldılar. Bu hafta programdan gitmesi için yapılan  oylama  sonucunda ise oylama kutusundan damat adaylarından Kısmetse Olur Şahin ve Onur eleme potasına girerken, gelin adaylarından Kısmetse Olur Esra ve Hazal eleme potasına girdi.  10.000 TL değerindeki  çeki ise Kısmetse Olur Adnan aldı. Damat adaylarından hangisini seçeceği yönünde oldukça zorlanan Adnan  Onur’u koruma altına aldı. Hazal, Esra ve Şahin eve veda eden isimler oldu.  Hazal’ın gitmesiyle Kısmetse Olur evinde duygusal anlar yaşandı. Semih ve Hazal’ın ayrılışı ekran başındaki ve stüdyodaki herkesi gözyaşına boğdu.

Kısmetse Olur evine yeni gelin adayı olarak 23  yaşındaki İzmirli Öykü geldi. Aklında hiçbir aday olmadığını söyleyen gelin adayı ilişkisi olmayan herkesi tanımak istediğini Kısmetse Olur Adnan ve Didem ilişkisini çok beğendiğini söyledi

Kısmetse Olur’da Haftanın Büyük Finali !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.