zuhal topal naz evleneceksen gele geçti

Naz Evleneceksen Gel Programına Mı Geçti ?

Azeri gelin adayı Zuhal Topal Naz Evleneceksen Gel programına mı geçti ? tarzındaki sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki güzeller güzeli gelin adayımız sizlerinde bildiği gibi bugün programa katılmadı. Bu nedenle kendisinin programı terk ettiği düşünüldü. Peki bu durumun gerçekliği var mı ? Zuhal Topal Naz Evleneceksen Geç programına transfer mi oldu ? İşte ayrıntılar…

naz evleneceksen gel programına mı geçti
naz evleneceksen gel programına mı geçti

Son zamanların en konuşan beraberliklerinden biri de Zuhal Topal Naz ve Baha aşkı idi. Sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlerde Naz ve Baha aşkına Esmira engeli gelmişti. Bu engel ikilinin aşkının bitmesine neden olmuştur. Öyle ki Zuhal Topal Naz ve Baha ayrıldı haberlerinin de gündemden yer alması ile birlikte, İzdivaç programının dün yayınlanan bölümünde ikili ayrı ayrı taliplerini arama kararı aldılar. Öyle ki her ikisine de talip geldiğini söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Zuhal Topal Baha Bey kendisine gelen talibi görmek istemezken, Naz Hanım gelen talibi ile çaya çıktı. Bu durum ikiliyi bir hayli üzdü. Naz Baha’nın taliplerine karışmaya başlayınca olanlar oldu. Zuhal Topal Naz programı bırakma kararı aldı. Bugün canlı yayına hiç bir şekilde katılmak istemediğini dile getirdi ve Zuhal Topal Naz Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunmuş olduğu Evleneceksen Gel programına geçti.

Zuhal Topal Naz Evleneceksen Gel Programın Taliplerini Aramaya Devam Ediyor!

evleneceksen gel naz
evleneceksen gel naz

Zuhal Topal Naz Baha ile yaşadığı problemlerden dolayı Evleneceksen Gel isimli Evlilik programına geçme kararı aldı. Öyle ki onların artık birbirlerine tahammülü kalmamıştı. Birbirlerine gelen talipleri kıskanıyor ve birbirlerine engel oluyorlardı. Bu nedenle Zuhal Topal Naz’ın Evleneceksen Gel isimli programa geçme kararı aldığı görülmektedir. Kendisi bundan sonraki taliplerini artık Seda Sayan ve Uğur Arslan eşliğinde Evleneceksen Gel isimli programda arayacak. Peki kendisinin bundan sonra Zuhal Topal locasına dönme ihtimali var mı ? Uzun süre önce sizlerinde bildiği gibi kendisi Esra Erol programında İbrahim Bey’e talip olarak gelmişti. Fakat daha sonra Baha Bey’e aşık olmuştu. Bu aşk her geçen gün alevlenmiş ve çiftimiz artık büyük bir aşk ile yollarına devam etmişlerdir. Ancak Baha Bey’in Esmira Hanım ile olan fotoğrafı ortalığı karıştırdı diyebiliriz. Şimdilerde ise kendisi Evleneceksen Gel programındadır.

 

Zuhal Topal Naz Evleneceksen Gel’de !

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.