naz yeniden zuhal topalla programına geçti

Naz Zuhal Topal’a Geri Döndü!

Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında bir şok daha yaşandı. Bir süre önce Evleneceksen Gel programına geçen Naz dayanamadı ve Zuhal Topal programına geri döndü. Bu dönüş herkes tarafından büyük bir tepki topladı. Ancak Naz Hanım’ın gitmek için bir çok nedeni olduğu gibi geri dönmek için bir hayli geçerli sebepleri vardı. Bu durum karşısında Zuhal Topal’dan olay açıklamalar geldi. İşte detaylar…

naz zuhal topala geri döndü
naz zuhal topala geri döndü

Geçtiğimiz pazartesi günü Zuhal Topal Naz Evleneceksen Gel programına başvurdu ve orada taliplerini aramak istediğini belirtti. Kendisinin bu şekilde bir karar vermesi neredeyse yediden yetmişe herkesi şok sokmuştu. Öyle ki bu kararın ardında yatan neden ise kendisinin Baha Bey ile olaylı ayrılması ve bunun sonucunda ise ne yazık ki duygularına hakim olamaması oldu. Zuhal Topal Naz Hanım Evleneceksen Gel programına katıldığı ilk gün 1 talibi geldi ve ona hayır yanıtını verdi. Fakat bir sonraki gün olanlar oldu.  Naz Zuhal Topal’la programına geri döndü. Bu istek her zaman ki gibi yine olumlu bir şekilde karşılandı. Kendisi stüdyoya gelerek çeşitli açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine ise program sunucusu Zuhal Topal ”  Nasılsa gidenler geri dönüyor.” şeklinde bir yorumda bulundu. Naz Hanım şimdi bu programda Baha Bey’in aşkını geri kazanmak için çabalıyor.

Zuhal Topal Naz’dan Olay Açıklamalar!

zuhal topal nazdan olay açıklamalar
zuhal topal nazdan olay açıklamalar

Son zamanların en çok konuşulan ve beğenilen gelin adaylarından biri olan Zuhal Topal Naz yeniden eski stüdyosuna döndü. Kendisi şu açıklamaları ile gündeme damgasını vurdu. ” Öncelikle lafa şöyle başlayayım ben. Kimse beni yanlış anlamasın, ben zaten burada her şeyin açıklamasını yapacağım. Benim ne sizler ne de ekibinizle hiç bir sorunum yok ki buradan ayrılanların da yaptıklarını gördük. Ben onu, dün yapmayı kesinlikle kendime yakıştırmadım. Çünkü ben öyle karaktere sahip bir insan değilim. Benim sadece tepkin yanlış oldu.Gittiğim yeri de sizi de hayatta kötülemem. Bunu sizde görmüşsünüzdür.Benim gitmem tamamen farklı bir konu. Benim gitmem açıkcası Baha’nın geçen cuma mıydı neydi bana yaptığı yorumla alakalı. Çok kırıldım. Ben hatta defalarca sordum Baha’nın yaptığı yorumu ben yanlış anladım yoksa baktım kimseden tepki gelmiyor. Yani herkes ya kabul etti onun dediğini belki de sizde farkında olmamışsınızdır Baha’nın yorumunun. Ama ben gerçekten çok kırıldım.” gibi ifadeleri kullanarak kendini açıklayan Naz Hanım şimdi tekrar Zuhal Topal’la İzdivaç programında!

Naz – Baha Aşkı Yeniden Mi Alevleniyor ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.