popstar bayhan hanifeye talip oldu

Popstar Bayhan Zuhal Topal Hanife Hanım’a Talip Oldu!

Bu aralar gündemin en çok konuşulan konusu şüphesiz ki Popstar Bayhan’ın Zuhal Topal Hanife Hanım’a talip olarak stüdyoya gelmesidir. Öyle ki neredeyse tüm Türkiye ekran başına kilitlenerek yakışıklı sanatçımızın hangi isme aşık olduğunu öğrenmek için büyük bir sabırsızlıkla bekledi. Neticede ise Zuhal Topal Popstar Bayhan Hanife Hanım’a talip oldu. Bu durum stüdyodaki herkesi heyecanlandırdı. Hanife Hanım’ın Bayhan Bey’in teklini kabul etmesi ile birlikte resmen Zuhal Topal Bayhan ve Hanife Aşkı başladı. İşte detaylar…

zuhal topal bayhan ve hanife aşkında son durum ne
zuhal topal bayhan ve hanife aşkında son durum ne

İzdivaç programlarında bugün çok önemli bir gelişme meydana geldi. Popstar Bayhan kendisinden tam 15 yaş küçük olan Hanife Hanım’a talip oldu. Öyle ki Hanife Hanım kendisini geri çevirmedi ve onunla çay içmek istediğini dile getirdi. Peki bu durum Zuhal Topal Hanife ve Bayhan aşkının başladığına mı işaret ediyor ? Zuhal Topal Bayhan ve Hanife aşkında son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki programın bugün yayınlanan bölümünde sürpriz bir konuk olarak popstar yarışmasından tanıdığımız Bayhan ismini gördük. Öyle ki bu ismin programa katılmasının ardındaki neden ise loca adaylarından biri olan güzeller güzeli Hanife Hanım’ı beğenmesi ve onu tanımak istemesiydi. İlerleyen zamanlarda bu konuda yeni bilgiler kendini daha net bir şekilde gösterecektir.

Zuhal Topal Bayhan ve Hanife Aşkında Son Durum !

zuhal topal bayhan hanifeye talip oldu
zuhal topal bayhan hanifeye talip oldu

Zuhal Topal’la Evlen Benimle programını izleyenlerde oldukça iyi bilirler ki programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Bayhan ve Hanife aşkı resmen başlamış oldu. İkilinin beraberliğe bir adım atması locadaki adaylarda dahil olmak üzere neredeyse yediden yetmişe herkesi şok etti. Peki ikilinin beraberliği nasıl gidiyor ? Zuhal Topal Hanife ve Bayhan Ayrıldı Mı ? Zuhal Topal Hanife Bayhan kavga mı etti ? Zuhal Topal Hanife ve Bayhan neden ayrıldı ? ya da Zuhal Topal Hanife ve Bayhan evleniyor mu ? gibi soru kalıpları ilerleyen günlerde olayların gidişatına göre kendisini çok daha net bir şekilde gösterecektir. Bakalım ikili arasında neler olacak. Hep birlikte bekleyelim ve görelim. Çiftimize şimdilik aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

Popstar Bayhan Kimin İçin Stüdyo’da?

Benzer İçerikler

5 Yorum

  1. Gerçekten Popstar Bayhan Hanife’ye talip mi oldu ya ? Kaçırdım kahretsin. Hanife bence Bayran a evet demekle en güzelini yapmış. Zuhal Topal Hanife ve Bayhan a mutluluklar dilerim

    Cevap
  2. Popstar Bayhan’ı öncelikle çok sevdiğimi belirtmek istiyorum. Bence çok doğru bir seçim yaptı. Çünkü Hanife Bayhan ı çok sevebilir.

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.