seda sayan evleneceksen gel başvuru ve katılım

Seda Sayan Evleneceksen Gel Program Başvuru/Katılım Formu

Evleneceksen Gel Programına Nasıl Katılırım ?
İnsanların son zamanlarda en çok izlediği programlardan biri olan Seda Sayan’ın Evleneceksen Gel programına nasıl katılırım tarzında sorularınız var ise program başvuru ve katılımı ile ilgili sizleri bilgilendireceğiz. Şu anda ekranlarımız karşısında 3 tane evlendirme programı bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok popüler olan ve konuşulan ise Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumu ile Evleneceksen Gel programı olmuştur. Evlenmek isteyenler bu programa katılmak adına sabırsızlanmaktadırlar.

Mutlu bir yuva kurmak isteyenler, kendine uygun eş arayanlar, kalbinin sahibini bulmak için uzun ve güzel bir yolculuğa çıkmak isteyenlerin programı olan Evleneceksen Gel, yediden yetmişe herkesi bekliyor. Peki bu kadar başarılı bir programın locasında yer almak için neler yapılması gerekiyor ? Şüphesiz ki son zamanların en çok sorulan sorusu “Evleneceksen Gel Programına nasıl katılırım ?” tarzındaki sorular olmuştur. Bu konuda merak ettiklerinizi bu yazımızda sizler için derledik. İşte, Evleneceksen Gel programına başvuru nasıl yapılıyor ? sorusunun yanıtı sizlerle.

Daha önceden Show Tv’de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan Evleneceksen Gel İzdivaç programı sizlerinde bildiği gibi yeni yayın döneminde Star Tv ekranlarında yer almaya başladı. Hafta için her gün 13:45’te başlayan programda yer alan adaylar genellikle elit hanımlar ve beyefendilerden oluşuyor. Katılan her bir adayın hayallerindeki evlilik gerçekleşiyor ve düşledikleri o sıcacık ve mutlu yuvaya sahip oluyorlar. Öyle bu kadar çok şey vat eden bir programda yer almayı kim istemez ki!

Evleneceksen Gel Programına başvuru yapmak için her gün hatırlamalar yapılıyor. Yayınlanan evlilik programında yer almak içinse telefon ve internet olmak üzere iki yol vardır. Bunlardan en çok kullanılanı telefondur. Evleneceksen Gel programı telefon numarası ise 0212 451 71 71 İkinci bir yöntem ise sosyal medya hesaplarından başvuru yapmaktır. Peki başvuru koşulları nelerdir ? diye soracak olursanız hemen belirtmek isteriz ki https://www.facebook.com/evleneceksengel linkine tıklayarak kendinizi anlatan detaylı bir mesaj yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Programa katılmak için ekstra olarak bir şey yapmanıza gerek yoktur.
Başvurunuz kabul edildiğine sizlerde locaya çıkarak taliplerini bekleyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda çok daha mutlu bir yuvanın sahibi olabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Şükran Çekiç

Şükran Çekiç

Merhaba ben Şükran, gündemin en popüler programlarından biri olan, gelin ve damat adayları ile her geçen gün daha fazla popülerleşen Evleneceksen Gel programında meydana gelen olayları sizlere aktaracağım.

Benzer İçerikler

8 Yorum

  1. Ayşegül yusa n |

    Ben Ayşegül bursa da yaşıyorum Seda Sayan ben sizi cok seviyorum ben diyaliz hastasıyım, sizi hiç kaçırmadan izliyorum.Ben telefola görüşmek istiyorum. Lütfen beni yayına bağlar mısınız.

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.