ünlü şarkıcı emrahin oğlu tayfun evleneceksen gelde taliplerini arıyor

Ünlü Şarkıcı Emrah’ın Oğlu Tayfun, Evleneceksen Gel’de Taliplerini Arıyor !

İzdivaç programlarının en popüler isimlerinden biri de Ünlü Şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Bey oldu. Kendisi uzun süredir evlilik düşündüğünü programın daha ilk dakikasından belirtmiştir. Öyle ki ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Bey Evleneceksen Gel isimli evlilik programında taliplerini arıyor. Peki Evleneceksen Gel Tayfun’un ilk talibi kim ? Evleneceksen Gel Tayfun ve Selcan arasında aşk mı başlıyor ? Merak edenler için işte detaylar…

evleneceksen gel tayfun
evleneceksen gel tayfun

Son zamanların en popüler isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu olan Tayfun Bey Evleneceksen Gel isimli evlilik programın evlenmek istediğini dile getirdi. Öyle ki programın sunucusu olan Seda Sayan ve Uğur Arslan sizlerinde bildiği gibi ünlü şarkıcı Emrah ile çok yakın arkadaş olarak bilinmektedirler. Bu nedenle yakışıklı sanatçımız oğlunun emin ellerde olduğundan bir hayli emindir. Peki Küçük Emrah yani namı diğer ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu olan Tayfun Bey ilk talibi olan Selcan Hanım’a ne yanıt verdi ? İkili arasında aşk mı başlıyor ? Çiftimizin beraberliği nasıl gidiyor ? Bu ve bunun gibi soruların hepsine sizlerde yakın zamanda Show Tv ekranlarına yanıt alacaksınız. Bu nedenle sabırla beklemenizi öneriyoruz.

Evleneceksen Gel Tayfun ve Selcan Aşkında Son Durum Ne ?

evleneceksen gel tayfun ve selcan
evleneceksen gel tayfun ve selcan

Evleneceksen Gel programında evlenmek istediğini dile getiren ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Bey ilk talibi olan Selcan Hanım ile karşı karşıya geldi. Kendisi güzeller güzeli gelin adayı ile çay içmek istediğini kendisini daha yakından tanımak istediğini dile getirdi. Peki Evleneceksen Gel Tayfun ve Selcan aşkında son durum ne ? Evleneceksen Gel Tayfun ve Selcan’ın kararı ne olacak ? Merak edenler için hemen bu konuda en net ve en güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktaracak olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkı şu anda bir hayli olumlu bir şekilde ilerlemektedir. Evleneceksen Gel Tayfun Bey ilk Talibi Selcan Hanım ile birbirlerini çok daha yakından tanıma kararı almışlardır. Şimdilik kendilerinin beraberlikleri çok iyi bir şekilde ilerliyor diyebiliriz. Bu konuda daha net bilgileri ilerleyen günlerde sizlere yine aktaracağız. Evleneceksen Gel Tayfun ve Selcan aşkında son durum ne ? haftaya yayınlanan bölümlerde belli olacak. İyi günler dileriz.

 

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.