vücut gelişme uzmanı benson esra erolda

Vücut Geliştirme Şampiyonu Benson Esra Erol’da !

İzdivaç programlarına renkli bir isim daha katıldı. Vücut geliştirme şampiyonu olarak gündeme gelen Benson Esra Erol programına evlenmeye geldi. Öyle ki kendisi programa geldiği günden beri güzelliği ile adeta baş döndürüyor. Peki kendisine kimler talip olarak geldi ? Merak edenler için işte detaylar…

En çok izlenen İzdivaç programlarından biri olarak bilinen Esra Erol’da programına vücut geliştirme şampiyonu Benson Hanım taliplerini aramak üzere katıldı. Öyle ki kendisi hem güzelliği hemde seksi duruşu ile izleyen herkesi kendisine hayran bıraktı. Peki güzeller güzeli gelin adayımıza kimler talip olarak geldi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayımızın en son talibi Fahri Bey oldu. Yakışıklı damat adayı ile ne yazık ki uzlaşamayan gelin adayımız yeni taliplerini beklemektedir. Peki Esra Erol Benson locadan kimi beğeniyor ? Esra Erol Benson Hanım’ın vücudundaki güzelliğin sırrı nedir ? Esra Erol Benson formunu nasıl koruyor ? Elbette ki bu ve bunun gibi sorular güzeller güzeli gelin adayımız hakkında en çok yöneltilen sorulardan biridir. Ancak bu konuda henüz kendisi açıklamada bulunmamıştır. Yakın zamanda bu ve bunun gibi daha pek çok konuya açıklık getirileceğini umut ediyoruz.

Esra Erol Benson Kiminle Birlikte ?

esra erol benson hanım
esra erol benson hanım

Vücut geliştirme uzmanı olan Esra Erol Benson kiminle birlikte ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki kendisi şu an herhangi bir isim ile birlikte değildir. Ancak bilinmesinde fayda vardır ki programın son yayınlanan bölümünde Esra Erol Benson talibi ile çaya çıktı. Peki şanslı isim kimdir ? Esra Erol Benson locadan birine mi aşkı ? Kendisi son gelin talibi olan Fahri Bey ile çaya çıktı. Kendisi bu isim ile denemek istediğini belirtti. Ancak programın Pazartesi günü yayınlanan  bölümünde bu konunun daha da netleşeceğini düşünüyoruz. Öyle ki Esra Erol Benson Hanım ve Fahri Bey arasında aşk mı başlıyor ? soruları uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Şimdilik durum bu şekilde ilerlese de henüz net bir şey söylemek için çok erken olduğunu söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda hayırlı talipler ile karşılaşmasını diliyoruz. Aynı zamanda da mutluluklar dileriz. İyi günler.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.