zuhal topal abdullahtan hiç görmediği annesine duygusal mektup

Zuhal Topal Abdullah’ın Annesine Yazdığı Mektup İzleyenleri Gözyaşına Boğdu !

Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşan  Zuhal Topal’la programının bugün yayınlanan bölümde oldukça duygusal anlar yaşandı. Yetiştirme yurdunda büyüyen Zuhal Topal Abdullah’ın hayat  hikayesi program sunucusu ve izleyenlerde dahil olmak üzere yediden yetmişe herkesi ağlattı. Peki Zuhal Topal Abdullah’ın gerçek annesi kim ? Zuhal Topal Abdullah’ın hayat hikayesi ne ? Zuhal Topal Abdullah’ın yeni gelen talibi kim ? Zuhal Topal Abdullah annesine yazdığı mektupta nelerden bahsetti ? Abdullah ve İhsaniye aşkı bitti mi ? Merak edenler için işte detaylar…

Gerçek annesini arayan Zuhal Topal Abdullah sizlerinde bildiği gibi bebekken çöpte bulunup yetiştirme yurduna verilmiştir. Öyle ki daha küçük yaşlarından itibaren çok büyük acılar yaşayan yakışıklı damat adayı artık evlenmek istiyor ve mutlu olmayı hak ettiğini düşünüyor. Hemen merak edenler için kendisinin yaşam öyküsünü sizlere anlatalım. Zuhal Topal Abdullah bu yaşına kadar hiç bir şekilde gerçek annesini görmediğini ve onu gerçek anlamda çok merak ettiğini açıkladı. Daha 3 aylıkken yetiştirme yurdunda olan genç damat adayını, Fadime isimli bir hanımefendi evlat edinmiştir. Kendisinin manevi annesi onu her daim çok sevmiş ve kendi çocuğu olsa bu kadar sevmeyeceğini açıklamıştır. Öyle ki Fadime Hanım canlı yayına bağlanarak ” Abdullah benim herşeyim!” açıklamalarını yapınca izleyen herkes duygu dolu anlar yaşadı. Ancak Abdullah Bey gerçek annesini hala çok merak ediyor ve ona yazdığı mektupta kendisinin neden terk edildiğini merak ettiğini söylüyor.

Zuhal Topal Abdullah ve İhsaniye Aşkında Son Durum Ne ?

zuhal topal abdullah ve ihsaniye ayrıldı mı
zuhal topal abdullah ve ihsaniye ayrıldı mı

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan “Zuhal Topal Abdullah ve İhsaniye aşkında son durum ne ?” sorusu her geçen gün daha çok popülerleşmektedir. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi çiftimizin yaşam öyküleri birbirlerine oldukça çok benziyor. Genç damat ve gelin adayları küçük yaşta terk edilmiş ve yetiştirme yurdunda büyümüşlerdir. Peki Zuhal Topal Abdullah ve İhsaniye ayrıldı mı ? Ayrıldıysa neden ayrıldı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İkilinin aşkı hala devam etmektedir. Öyle ki onlar birbirlerini çok seviyorlar ve ayrılmaya da niyetleri yok.  Zuhal Topal  Abdullah ve İhsaniye aşkı nasıl başladı diye soracak olursanız hemen bu konuya da açıklık getirelim. Yaşan öykülerinin birbirine çok benzediğini söyleyen İhsaniye Hanım, Abdullah Bey’e talip olmuştur. Şu anda beraberlikleri kusursuz bir şekilde devam etmektedir. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Abdullah ve İhsaniye Ayrıldı mı ?

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.