zuhal topal aytekten hanifeye sürpriz teklif

Zuhal Topal Aytek’ten Hanife’ye Sürpriz Teklif

İzdivaç programlarının en büyük sürprizi bugün canlı yayında kendini gösterdi. Zuhal Topal Aytek’ten Hanife’ye sürpriz bir teklif geldi. Bu tekli öncesinde yaşananlar ve teklif sırasında yaşananlar izleyiciyi adeta şoke etti. Peki Zuhal Topal Hanife Aytek’in izdivaç teklifini kabul etti mi ? İkili çaya çıktı mı ? Zuhal Topal Hanife ve Aytek’in son kararı ne ? İşte merak edilen tüm detaylar…

zuhal topal hanife ve aytek aşkı
zuhal topal hanife ve aytek aşkı

Zuhal Topal’la programında bugün locada bulunan damat adaylarından biri olan Aytek Bey Hanife Hanım’la çaya çıkmak istediğini belirtti. Bu istek neredeyse yediden yetmişe herkesi adeta şok etti. Programı izleyenlerde çok iyi bilirler ki Aytek Bey Hanife Hanım’a tekli etmeden önce kendisi artık evlenmek istediğini belirtti. Hatta bu açıklamadan daha önceki yayınlarda ise beyaz atlı prensini bulmak istediğini dile getirdi. Bu istek programın sunucusu Zuhal Topal’ın Vecihi diye isimlendirdiği Soner Bey tarafından çok yanlış anlaşıldı. Öyle ki dün yayınlanan bölümde Soner Bey bir eşek olarak stüdyoya geldi. Zuhal Topal stüdyosunda eşek şoku! şeklindeki başlıklar gündemde adeta bomba etkisi yarattı. Ancak Soner Bey yine Hanife Hanım’dan yeni olumsuz yanıt aldı. Bunun üzerine ise Aytek Bey Hanife Hanım’a olan duygularını programın bugün yayınlanan bölümde dile getirmek istedi. Öyle ki daha önce “Hanife Hanım’ı 4 diş macunu isteyen bir bayan olarak sanıyordum. Ancak onu yakından tanımak istiyorum.” ifadelerini kullandı. Bu açıklama üzerine Zuhal Topal Hanife karşılaştırma koltuğuna davet edildi.

Zuhal Topal Hanife Hanım Aytek Bey’e “Olumsuz Dersem Üzülür Müsün ?” İfadelerini Kullandı.

zuhal topal hanife ve aytek karar anı
zuhal topal hanife ve aytek karar anı

İzdivaç programlarını yakında izleyenler de çok iyi bilirler ki  Zuhal Topal Aytek ve Hanife Hanım daha öncede aşk yaşamışlardı. Bu aşkın bitme nedeni ise karşılaştırma anında Aytek’in ses tonunu yükseltmesi oldu. Anlaşılan o ki bu durum Zuhal Topal Hanife’yi oldukça rahatsız etmişti. Bugün yayınlanan bölümde ise Zuhal Topal Aytek Hanife’den özür diledi ve onu tekrar tanımak istediğini dile getirdi. Zuhal Topal Hanife ise bu izdivaca “Olumsuz dersem üzülür müsün ?” ifadelerini kullanarak giriş yaptı. Stüdyodaki herkes gelin adayının reddeceğini düşünerek tepki gösterseler de Hanife Hanım Aytek Bey’i tekrar tanımak ve konuşma istediğini belirtti. Şimdilerde ise Zuhal Topal Hanife ve Aytek aşkında son durum nedir ? şeklindeki sorular gündemden düşmek bilmiyor. Bakalım ilerleyen günler onlar hakkında ne gibi olayları gündeme getirecek. Zuhal Topal Aytek ve Hanife ayrıldı mı ? şeklindeki konu başlıkları mı gündeme gelecek yoksa Zuhal Topal Hanife ve Ayteş aşkı tam gaz devam ediyor! şeklindeki başlıklar mı gündeme gelecek. Şimdilik her şey oldukça yolunda gidiyor. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.