zuhal topal baha naz için şarkı söyledi

Zuhal Topal Baha Naz’a Şarkı İle “Hayır” Dedi!

İzdivaç programlarında bir skandal daha kendini gösterdi. Zuhal Topal Baha Bey ” Bahçada Yeşil Çınar” şarkısı ile sevdiği kadın Naz Hanım’ın tekrar barışma isteğine ne yazık ki hayır yanıtını verdi. Bu durum karşısında gelin adayımız oldukça çok utandı ve “Benimle dalga geçiyorsun. Sen gelip burada bana yalvaracaksın. Beni bu koltuktan sen kaldıracaksın.” sözlerini sarf etti. İşte detaylar…

zuhal topal naz aşkında son durum
zuhal topal naz aşkında son durum

Son zamanların en çok konuşulan ilişkilerinden biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Baha ve Naz aşkıdır. Çiftimiz izdivaç programında tanışmışlar, birbirlerine aşık olmuşlar ve uzun süre sonra ne yazık ki yollarını ayırma kararı almışlardır. Bu karar yediden yetmişe herkesi şok etti desek herhalde oldukça yerinde bir ifade kullanmış olacağız. Çünkü onlar geçtiğimiz günlerde tekrar barışmışlardı. Ancak bu defa ise Baha Bey’in eski aşkı olduğunu iddia eden Esmira Hanım ortaya çıkmıştı. Bu durum Naz Hanım’ı bir hayli sinirlendirdi. Hatta öyle ki Zuhal Topal Esmira Baha Bey ile olan fotoğrafını paylaşınca da kendisi locada oturmak istediğini dile getirmişti. Bu istek Baha Bey’i çileden çıkardı ve orada oturduğu için onu asla affetmeyeceğini dile getirdi. Nitekim geçtiğimiz günlerde de Naz Hanım pişman oldu ve Baha Bey ile yeniden bir araya gelmek istediğini dile getirdi. Ancak maalesef ki Zuhal Topal Baha’nın sözlerinden geri adım atmayacağı anlaşıldı.

Zuhal Topal Naz Baha’ya Yeniden Talip Oldu!

zuhal topal bahadan bahçada yeşil çınar performansı
zuhal topal bahadan bahçada yeşil çınar performansı

Geçtiğimiz günlerde programı terk edip Evleneceksen Gel isimli programa geçmişti. Daha sonra ise pişman olarak tekrar Zuhal Topal’a geçmek istediğini dile getirdi. Programa kabul edilmesine edildi ama onun istekleri sadece bunlarla da sınırlı değildi. Çünkü kendisi geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal Esmira yüzünden Baha ile yollarını ayırmak istemişti. Bu isteğinden dolayı pişman olan Zuhal Topal Naz tekrar Baha Bey’e talip oldu. Ancak Zuhal Topal Baha bu defa oldukça kararlıydı. Zaten programın önceki bölümlerinde de asla affetmeyeceğiniz dile getirmişti. Bunun üzerine ise asla yapmadığı bir şey yaptı ve şarkı söylemek istediğini dile getirdi. “Bahçada Yeşil Çınar, Boyu Boyuma Uyar. Ben Seni Gizli Sevdim, Bilmedim Alem Duyar. Aman Gülüm Nanay,Top Kaküllüm Nanay, Nanay Kibar Yarim Naynana Naynana, Bahçalarda Gül Var. Var Git Ellerin Yari, Sen Bana  Yar Olmazsın, Yüzüme Gülme Bari.” sözleri ile kendisine veda etti.

Baha, İlk kez Naz İçin Şarkı Söyledi!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.