zuhal topal baha ve angelina aşkı başladı

Zuhal Topal Baha ve Angelina Aşkı Gündeme Bomba Gibi Düştü!

İzdivaç programlarını izleyenlerde oldukça iyi bilirler ki Zuhal Topal Baha ve Angelina aşkı başladı. İkilinin birbirlerine olan duyguları oldukça yoğun. Peki Zuhal Topal Baha ve Angelina aşkı bitti mi ? Çiftimizin kararı olumsuz mu oldu ? Zuhal Topal Baha ve Angelina salsa dansı görüntüleri Naz Hanım’ın tepkisine mi neden oldu ? İşte detaylar...

zuhal topal baha ve angelina
zuhal topal baha ve angelina

Zuhal Topal Baha ve Angelina aşkı gündeme damgasını vurdu. Öyle ki ikilinin aşkı resmen başladı. Peki Zuhal Topal Baha ve Angelina aşkında son karar ne ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki ikilinin kararı şu an olumludur. Sizlerinde bildiği gibi programın geçtiğimiz haftalardaki bölümlerinde Zuhal Topal Baha ve Naz aşkı bitti !  Öyle ki bu aşkın bitmesi ile birlikte çiftimiz yollarına ayrı ayrı devam etme kararı aldılar. Alınan bu karar üzerine ikili locada oturarak taliplerini aramaya başladılar. Baha Bey locaya oturur oturmaz kendisine bir çok talip gelmeye başladı. Programın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Angelina Baha Bey’e talip olmak istediğini dile getirdi. Paravan açıldığında çiftimizin kararı olumlu oldu ve kendileri çaya çıktılar.

Zuhal Topal Naz ” Kesinlikle Kıskanmıyorum.”

Gündemin en popüler beraberliklerinden biri olan Zuhal Topal Baha ve Naz aşkı sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda bitti. Peki Zuhal Topal Baha ve Naz neden ayrıldı ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki ikili evlilik kararı almışlardı. Bu kararın ardından Baha Bey Naz Hanım’ın kendisine karşı davranışlarında herhangi bir değişme olmadığını bu nedenle onunla yoluna devam edemeyeceğini dile getirdi. Öyle ki Naz Hanım kendisi ile tekrar barışmak istese de Baha Bey’in kararı yine olumsuz oldu. Bu kararın ardından ise Zuhal Topal Baha ve Angelina aşkı başladı. Bu aşkın başlaması Baha Bey’in bazı hayranlarını kızdırmış olsa da kendileri oldukça çok mutludur. Bunun yanı sıra ise son zamanlarda Zuhal Topal Baha ve Angelina ayrıldı mı ? Zuhal Topal Baha ve Angeline aşkı neden bitti ? gibi sorularda uzun süre gündemden düşmek bilmemiştir. Çiftimizin aşkı şu anda bitmiş değil. Onlar çok mutlu şekilde beraberliklerini sürdürmektedirler. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.