zuhal topal baha ve naz aşkına esmira engeli

Zuhal Topal Baha ve Naz Aşkına Esmira Engeli !

Son zamanların en favori çiftlerinden biri olan Zuhal Topal Baha ve Naz aşkına Esmira engeli geldi.Programı izleyenlerinde çok iyi bildiği gibi geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal Baha’nın eski görüştüğü isimlerden biri olan Esmira Hanım canlı yayına katıldı. Kendisinin “Baha’ya sahip çıkmaya geldim.” sözleri ile güne damgasını vurdu. Bu sözler üzerine ise Naz Hanım ise çılgına döndü ve Baha Bey’den ayrılma kararı aldı. Olayın ayrıntıları ise şu şekildedir…

zuhal topal baha ve esmira fotoğrafı
zuhal topal baha ve esmira fotoğrafı

Zuhal Topal Baha ve Naz aşkı bitti mi ? İkili neden ayrıldı ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. İzdivaç programlarının en beğenilen çiftlerinden biri olan Zuhal Topal Baha ve Naz ayrılma kararı aldı. Bunun altına yatan temel neden ise Esmira Hanım’ın canlı yayına çıkarak “Ben Baha’yı seviyorum.” sözleri oldu. Programın geçen haftalarına olan olaylar göre göre Baha ve Naz aşkı kusursuz bir şekilde ilerlerken Esmira Hanım canlı yayına katılma isteğini dile getirdi. Bu istek üzerine olanlar oldu. Zuhal Topal Esmira Baha ile görüşmelerini kanıtladı. Öyle ki programa sunmuş olduğu fotoğrafta Baha Bey’in gülüyor olması Naz Hanım’ı oldukça çok rahatsız etti.  Naz Hanım bu durum karşısında locaya oturup adaylarını aramak istediğini belirtti. Ancak daha sonra ise Zuhal Topal  Baha Bey ise ” Oraya bir daha oturursan bir daha benimle iletişime geçme.” sözlerini sarf etti.

Zuhal Topal Baha’nın Sözleri Naz’ı Gözyaşlarına Boğdu

zuhal topal naz neden gözyaşlarına boğuldu
zuhal topal naz neden gözyaşlarına boğuldu

Zuhal Topal Baha ve Naz programın bugün yayınlanan bölümde ayrılmak istediklerini dile getirdirler. Baha Bey ” Sen küçücük bir şey için şu koltuğu oturmayı tercih ettin. Şimdi bende o koltuğu oturacağım ve taliplerimi arayacağım. Ama canı yanan ben olmayacağım. Sen olcaksın. Çünkü küçücük bir engelde ikimizi de yerle bir ettin.” ifadelerini kullandı. Naz Hanım ise ” Ben Baha’yı başka kadınla bir karede görmeye tahammül edemiyorum.” ifadelerini sarf etti.  Ancak Baha Bey söylediklerinin arkasında olduğunu belirtti ve aldıkları karardan dönmeyeceklerini söyledi. Fakat stüdyoda bulunan seyirciler onları barıştırmak için çaba sarf ettiler. Aynı şekilde program sunucusu Zuhal Topal da ” Ben bu aşkta çabalayan tarafın hep Baha olduğunu gördüm fakat Naz’ı ilk defa bir erkek için ağlarken görüyoruz. Sizin aşkınız gerçek yazık ediyorsunuz. ” ifadelerini kullandı. İkilinin barışıp barışmayacağı ise oldukça çok merak ediliyor. İzleyelim ve görelim.

Esmira Hanım: Naz ve Baha Ayrılacak!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.