zuhal topal baha ve naz hint dansı

Zuhal Topal Baha ve Naz Hint Dansı !

İzdivaç programının bugün yayınlanan bölümünde duygu dolu anlar kadar eğlenceli dakikalarda yaşandı. Zuhal Topal Baha ve Naz hint dansı yaptı. Bu dans stüdyodaki konuklarda dahil olmak üzere loca adaylarınında ısrar etmesi ile birlikte tam 3 kez tekrarlandı. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Baha ve Naz’ın dans gösterinden bir hayli etkilendiler.

zuhal topal naz hint kostümü
zuhal topal naz hint kostümü

Zuhal Topal Baha ve Naz canlı yayında hint dansı yaptı. Sizlerinde bildiği gibi yakışıklı damat adayı Baha meslek olarak dans eğitmenliği yapmaktadır. Öyle ki bu alanda oldukça iyi olduğunu söylemek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir tespit olacaktır. Bunlara ek olarak ise kendisi yeni sevgilisi olan Naz Hanım’ı da dans konusunda eğitmektedir diyebiliriz.Programın ilerleyen bölümlerinde de kendilerinden çok daha farklı dans gösterileri geleceğine eminiz. Çünkü program sunucusu Zuhal Topal Baha ve Naz Harman dalı ve çifte telli dans gösterisi yapmalarını rica etti. Yarın yayınlanan bölümde ikiliden sürpriz bir dans gösterisi daha beklenmektedir. Öyle ki şimdiden Baha ve Naz aşkını izleyen herkes büyük bir sabırsızlıkla onları bekliyorlar. Bakalım bir sonraki programda  ne gibi görüntülere şahitlik edeceğiz.

Zuhal Topal Baha ve Naz Kostümleri Büyük Beğeni topladı!

Zuhal Topal Baha ve Naz Hint dansı gösterisi yaptı yapmasına ancak dikkat çeken sadece dans değil ikilinin kostümleri oldu. Öyle ki bu kostümler beğenen herkes Zuhal Topal Naz hint kostümü nereden, hangi marka gibi sorular sık sık sorular iken bu sorulara ek olarak ise Zuhal Topal Baha Hint dansı kostümü hangi marka şeklindeki sorular bir türlü dur durak bilmiyor. Ancak belirtmek isteriz ki ikili yakın zamanda bu konuda açıklama yapacaklardır. Bu nedenle biraz daha sabırla beklemenizi öneriyoruz. Aynı zamanda yarın yayınlanacak olan bölümde Zuhal Topal Baha ve Naz’dan harmandalı gösterisi ve çiftetelli gösterisi yapılacak. Eğer sizlerde onların dansını merak ediyorsanız mümkün mertebe programı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Zuhal Topal Baha ve Naz’ın Hint Dansı Görüntüleri!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.