zuhal topal baha ve naz roman dansı görüntüleri

Zuhal Topal Baha ve Naz Roman Dansı ile Herkesi Büyüledi!

Evlenmelerine ramak kalan ikili Zuhal Topal Baha ve Naz roman dansı görüntüleri ile izleyen herkesi büyüledi. Programın önceki bölümlerinde de çiftetelli, Hint dansı gibi çeşitli dansları sergileyen çift, bugün çok farklı bir dans türü ile ekranlarımız karşısında olacak. Öyle ki Zuhal Topal Baha ve Naz roman dansı performansı hakkında merak edilen tüm unsurları sizlere aktarıyoruz. İşte detaylar…

zuhal topal baha ve naz roman dansı kostümleri
zuhal topal baha ve naz roman dansı kostümleri

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen çiftimiz Zuhal Topal Baha ve Naz roman dansı ile stüdyoyu coşturdu. Öyle ki programı izleyenlerin ve Baha Bey’i yakından tanıyanlarında oldukça iyi bildiği gibi kendisi dans eğitmenliği yapmaktadır. Olaylı sevgilisi olan Naz Hanım ile bu zamana kadar bir çok kavga ve aşk dolu görüntüler ile gündeme gelmesi ile birlikte her geçen gün daha çok popülerleşen isimlerden biridir demek mümkün olacaktır. Şimdilerde ise kendileri evlilik hazırlıkları yapıyor diyebiliriz. Öyle ki programın dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Baha Bey Naz Hanım’a güzel bir gelinlik hediye ederek evlenme teklifi etti. Ancak Naz Hanım ise masallardaki gibi bir evlilik teklifi istediğini dile getirdi. Bu istek için uzun süre çalışma yapacağını belirten damat adayımız genç ve güzel sevgilisi Naz Hanım’a çeşitli dans figürleri gösteriyor ve farklı farklı dans seçenekleri ile gündeme geliyorlar.

Zuhal Topal Baha ve Naz Roman Dansı Görüntüleri!

İzdivaç programlarının en çok konuşulan ikilisi olan Zuhal Topal Baha ve Naz roman dansı görüntüleri ile gündeme damgasını vurdu. Bu görüntüler ile birlikte pek çok soru kalıpları da gündeme geldi. Öyle ki Zuhal Topal Baha ve Naz Roman dansı görüntülerinin yanı sıra Zuhal Topal Naz roman kıyafetleri hangi marka ? ve Zuhal Topal Baha roman kıyafetleri nereden gibi sorular uzun süredir konuşulacak gibi duruyor. İkilinin dans görüntüleri büyük bir sabırsızlık ile beklenmektedir. Öyle ki bu onların ilk dansı olmayacak çünkü sizlerinde bildiği gibi onlar daha önce de tango gibi bir çok zor dansın üstesinden gelmişlerdir. Anlaşılan ikilinin romantik dansları kadar diğer dansları da yapmaya karar vermesi ile daha çok dans izleyeceğiz gibi görünüyor. Çiftimize aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.