zuhal topal birkan gülden ve eda ilişkisinde son durum

Zuhal Topal Birkan Eda ve Gülden Aşk Üçgeninde Son Durum!

Gündemin en çok tartışılan konularından biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Birkan, Eda ve Gülden aşkında son durum ne ? tarzındaki sorulardır. Programı yakından takip edenlerde oldukça iyi bilirler ki geçtiğimiz haftalarda Zuhal Topal Eda Hanım Birkan Bey’e talip olarak gelmişti. Öyle ki Birkan Bey hiç yapmadığı bir şey yaptı ve onun elinden tutarak stüdyodan çıktı. Zuhal Topal Birkan ve Eda çok daha önceden arkadaştırlar. Ancak stüdyoya gelen yeni gelin adaylarından biri olan Zuhal Topal Gülden Hanım’da Birkan Bey’in eski sevgilisidir. İşte bu aşk üçgeninde son durum…

zuhal topal gülden
zuhal topal gülden

Son zamanların en çok konuşulan beraberliklerinden biri de Zuhal Topal Birkan ve Gülden ilişkisi olmuştur. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Gülden Hanım Evlen Benimle stüdyosuna taliplerini aramak için gelmişti. Bu durum karşısında Zuhal Topal Birkan Bey büyük bir tepki göstermiş Gülden Hanım’a ” Buraya gelerek gözümden düştün.” sözlerini sarf etti. Bu durum karşısında aynı gün ise Gülden Hanım ile çok yakın arkadaş olan Birkan Bey ile de geçmişte muhabbeti olan Zuhal Topal Eda, Birkan Bey’e talip olarak geldi. Birkan Eda Hanım ile çaya çıkmak istediğini söyledi ve romantik dakikalar geçirdiler. Ancak öyle ki bu durum karşısında Gülden Hanım büyük bir tepki gösterdi. Fakat öncesinde bu aşka karşı çıkmadığını belirtmişti. Ancak bu sözler ne yazık ki tutulmadı ve  Gülden Hanım stüdyo dışında Birkan Bey ve Eda Hanım aşkına engel oldu.

Zuhal Topal Gülden “Birkan’ı Seviyorum!”

zuhal topal eda
zuhal topal eda

İzdivaç stüdyolarında şaşırtan bir itiraf daha kendini gösterdi. Öyle ki Zuhal Topal Eda ve Birkan aşkına engel olan Gülden Hanım neredeyse yediden yetmişe herkesi şok eden bir itirafta bulundu. Tüm baskılara ve isteklere rağmen duygularını dile getirmemek konusunda ısrarcı olan Zuhal Topal Gülden Hanım geçtiğimiz haftalarda ” Birkan’ı seviyorum.” sözleri ile gündeme damgasını vurdu. Bu açıklama yeni bir aşk üçgenini meydana getirdi. Öyle ki Birkan Bey ve Eda Hanım bir yanda Gülden Hanım ise bir yandaydı. Durum böyle olunca Zuhal Topal Birkan Bey iki bayanla da görüşmek istemediğini dile getirdi. Ancak bugün şok edici bir gelişme daha yaşandı. Zuhal Topal Eda Hanım tekrar Birkan Bey için stüdyoya geldi. İlerleyen günlerde bu beraberlik hakkında daha net ve daha güncel bilgilerin gündeme yansıyacağı düşünülmektedir. O halde izleyelim ve görelim. İyi günler.

Zuhal Topal Eda, Birkan, Gülden Aşk Üçgenindeki Düğüm Çözüldü mü?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.