zuhal topal birkan ve eda arasında aşk mı başlıyor

Zuhal Topal Birkan ve Eda Arasında Büyük Bir Aşk Mı Başlıyor ?

İzdivaç programının dün yayınlanan bölümünde reddedilen gelin adayı bir kez daha şansını denemek için stüdyoya geldi. Öyle ki bu defa olumlu yanıt aldı. Bu yanıtın ardından ise Zuhal Topal Birkan ve Eda arasında büyük bir aşk mı başlıyor ? tarzındaki sorular gündeme geldi. Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında yeni bir aşk mı başlıyor ? İşte tüm detaylar…

zuhal topal birkan ve eda
zuhal topal birkan ve eda

Zuhal Topal Birkan sizlerinde bildiği gibi maço özellikleri ile neredeyse yediden yetmişe her gelin adayını etkilemek konusunda başarılı oluyor. Ancak belirtmek isteriz ki onu kriterleri oldukça sert. Öyle ki Zuhal Topal Birkan’ın aday kriterlerine şöyle bir baktığımız zaman görüyoruz ki onun evleneceği kadın ondan izinsiz hiç bir yere gitmeyecek, dışarı çıkarken bile onu arayacak izin alacak. Bunların dışında ise kesinlikle ve kesinlikle açık kıyafetler giymeyecek.  Zaten tüm bu kriterleri kabul eden adayları Zuhal Topal Birkan’a talip olarak geliyor. Ancak daha sonra bir çok problem ortaya çıkıyor diyebiliriz. Fakat şu anda ona gelen bir talibi onun tüm kurallarını kabul ettiğini belirtmiştir. Öyle ki Birkan Bey’in dayısı da kendisine gelen Eda Hanım’ı kesinlikle reddetmemesini söyledi. Bu arada belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Eda Hanım aynı zamanda Birkan Bey’inde çocukluk arkadaşıdır. Şu anda ise deli dolu bir aşk yaşadıklarını söyleyebiliriz. Çünkü programda bir ilk yaşandı. Bakalım o ilk neymiş ? hep birlikte öğrenelim.

Zuhal Topal Birkan ve Eda El Ele Stüdyodan Çıktı!

zuhal topal eda
zuhal topal eda

İzdivaç programlarının fenomen damat adayını izleyenler de çok iyi bilirler ki Zuhal Topal Birkan bir aşk yaşamayacağı ya da yaşamayı kesinlikle düşünmediği hiç bir kimsenin elini tutarak stüdyodan çıkmazdı. Ancak bugün programda bir ilk yaşandı. Öyle ki Zuhal Topal Birkan ve Eda stüdyodan el ele ayrıldılar. Bu durum karşısında izleyenlerde dahil olmak üzere program sunucusundan tutunda  locadaki adaylara kadar herkes adeta şok  olmuştur. Öyle ki kimse Birkan Bey’dan böyle bir hamle beklemiyordu. Ancak kendisi de cümlelerinde belirttiği gibi Kalbinde kelebekler uçuşuyor. Yani tam manasıyla Birkan Bey’in Eda Hanım’a aşık olduğunu söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bir sonraki yayında bu konu daha da netleşecek diyebiliriz. Öyle ki Zuhal Topal Birkan ve Eda sevgili mi oldu ? Aşk mu yaşıyor ve daha bir çok konuya açıklık getireceğimizi lütfen unutmayınız. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Birkan ve Eda Aşkı!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.