zuhal topal birkan ve luvrita kickbox karşılaşması

Zuhal Topal Birkan ve Luvrita Kickbox Karşılaşması !

Gündemin en büyük aşklarından biri olan Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkında olay gelişmeler meydana geldi. Programın dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Birkan ve Luvrita’dan Kickbox karşılaşması ekranlara yansıdı. Öyle ki bu görüntüler izleyenleri adeta gülme krizine soktu. Güzeller güzeli gelin adayımızın çok sevdiği sevgilisi Birkan’a korkarak yaklaşması stüdyodakiler de dahil olmak üzere yediden yetmişe herkesi eğlendirdi. İşte detaylar…

zuhal topal birkan ve luvrita kickbox görüntüleri
zuhal topal birkan ve luvrita kickbox görüntüleri

Zuhal Topal Birkan ve Luvrita Kickbox görüntüleri son zamanların en çok konuşulan konularından biri oldu. Tüm bunların yanı sıra ise merak edilen bir çok konu vardı. Öyle ki bu konuda Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkında son durum ne  ? Birkan ve Luvrita aşkı bitti mi ? Ayrıldılar mı ? gibi sorular bir türlü gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirmek isteriz ki çiftimizin aşkı adeta son sürat devam etmektedir. Sizlerde takdir edersiniz ki onlar bir loca aşkıdır. Birbirlerini locada görmüşler ve aşık olmuşlardır. Durum böyle olunca ortaya çıkan bu büyük aşk adeta herkesi imrendirmiştir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Çünkü onlar hem eğleniyor hem de oldukça büyük bir aşk yaşıyorlar.

Zuhal Topal Luvrita ” Görmüyor Musunuz ? Birkan Kemiklerimi Kırar!”

zuhal topal birkan ve luvrita aşkı bitti mi
zuhal topal birkan ve luvrita aşkı bitti mi

Güzelliği ile adeta dillere destan olan çekici gelin adayımız ve yakışıklı damat adayımız Zuhal Topal Birkan ve Luvrita canlı yayında stüdyoda kickbox karşılaşması yaptı. Öyle ki bu karşılaşmanın ne galibi vardı ne de mağlubu. Çünkü onlar birbirlerine deliler gibi aşıklar ve birbirlerine hiç bir şekilde kıyamıyorlar. Belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Birkan ve Luvrita Kickbox karşılaşması çiftimizin sarılmaları ile son buldu. Öyle ki bu sarılma anından önce Luvrita Hanım Kickbox karşılaşmasında ” Görmüyor musunuz onun kaslarını ? Benim kemiklerimi kırar.” şeklinde espri yapması adeta herkesi gülme krizine sokmuştur. Şimdilerde ise ikilinin beraberlikleri oldukça büyük bir aşk ile devam etmektedir. Bakalım ilerleyen günlerde bu aşkta ne gibi gelişmeler meydana gelecek. İzleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

Birkan ve Luvrita’dan Stüdyoda Kickbox Karşılaşması!

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.