zuhal topal birkan ve luvrita dila hanım dansı

Zuhal Topal Birkan ve Luvrita’dan Duygusal “Dila Hanım” Dansı…

Zuhal Topal’la programının en favori birlikteliklerinden biri olan Zuhal Topal Birkan ve Luvrita bu hafta duygusal ve oldukça da romantik olan Dila Hanım Dansı ile gündeme damgasını vurdu. Öyle ki geçtiğimiz haftalarda onların aşkında çok komik anlar ekranlarımız karşısında kendisini göstermiştir. Zuhal Topal Birkan sushi yeme görüntüleri sizlerinde bildiği gibi olay olmuştu. Ancak şimdilerde ise kendileri Dila Hanım Dansı görüntüleri ile isimlerinden bir hayli sıkça söz ettiriyorlar. İşte bu konudaki tüm detaylar…

zuhal topal birkan ve luvrita dila hanım dansı görüntüleri
zuhal topal birkan ve luvrita dila hanım dansı görüntüleri

Programın perşembe günü yayınlanan bölümünde sizlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Luvrita hamur açma görüntüleri ile gündeme damgasını vurmuştu. Bu görüntülerin ekranlarımız karşısında geldiği  anlarda Zuhal Topal Birkan Bey yabancı gelini test etmek için stüdyoya geldi. Öyle ki Luvrita Hanım’ın sadece tek bir hamur açması nedeniyle yakışıklı damat adayımızdan tepki görmesi onun sinirlerini oldukça çok bozmuştu. Bu nedenle kendisi hamur açmak istemediğini dile getirdi. Zuhal Topal Birkan Bey ortamı sakinleştirmek amacıyla her ne kadar “Bu hamur açan elleri öpmek istiyorum.” sözlerini sarf etse de ne yazık ki gelin adayından sert bir şekilde tepki görmüştür. Bu tepkinin oldukça fazla olduğunu düşünen güzeller güzeli gelin adayımız programın dün yayınlanan bölümünde sevgilisinden özür diledi ve onunla Dila Hanım dansını yapmak istediğini dile getirdi.

Zuhal Topal Birkan ve Luvrita Dila Hanım Dansı Görüntüleri

zuhal topal birkan ve luvrita aşkında son durum
zuhal topal birkan ve luvrita aşkında son durum

Zuhal Topal Birkan ve Luvrita Dila Hanım dansı görüntüleri sizlerinde bildiği gibi izleyenler tarafından bir hayli beğenildi. Bu kadar çok popüler olan danstan ekrana mükemmel görüntüler ortaya atıldı diyebiliriz. Öyle ki bu dansın ayrıntıları bir kaç görüntüden ibaret değildir. Çünkü güzeller güzeli gelin adayımız Zuhal Topal Luvrita Hanım Birkan Bey’in ünlü oyuncu Kadir İnanır’a olan hayranlığı nedeniyle kendisine beyaz ceket getirmesi stüdyoda olay yarattı. Kendisi ile beyaz bir baş örtüsü ile canlı yayında ekranlarımız karşısına geldiler. Peki Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkında son durum nedir ? Merak edenler için hemen bu konuda açıklık getirelim. İkilinin beraberliği şu anda mükemmel bir şekilde ilerliyor. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

Zuhal Topal Birkan ve Luvrita Aşkında Son Durum!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.