zuhal topal birkan ve hazal aşkında son durum ne

Zuhal Topal Birkan’ın Talibi Hazal Hanım Canlı Yayında Görücüye Çıktı !

Uzun süredir kalbinin sahibini bulamayan Zuhal Topal Birkan, programın geçen hafta yayınlanan bölümünde güzeller güzeli talibi Hazal Hanım ile görüşmeyi kabul etti. Bu durum karşısında en çok merak edilen ise şüphesiz ki olaylı kaynana olarak bilinen Songül Hanım’ın tepkisinin ne olduğu oldu. Çünkü kendisi bu zaman kadar gelen gelin adaylarının bir çoğunu oğluna yakıştırmadı. Ancak Hazal Hanım için olan görüşleri bir hayli başka olduğu için, yakışıklı damat adayı annesinden duyduğu cümlelere inanamadı. Peki Zuhal Topal Birkan ve Hazal arasında aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Birkan ve Hazal ayrıldı mı ? Zuhal Topal Birkan, yeni talibi Hazal Hanım’a evet dedi mi ? Zuhal Topal Birkan ve Hazal aşkında son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. İşte detaylar…

Bir hayli zamandır gönlünün sahibini bulamayan karizmatik damat adayı Birkan, yeni talibi Hazal Hanım’ı görünce adeta büyülendi. Peki çiftimiz arasında aşk mı başlıyor ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki sempatik damat adayımız sempatik gelin adayımızın izdivaç teklifini kabul etti. Öyle ki kendisinin annesi Songül Hanım’da bu ilişkiye ona verdi. Olayı tam olarak bilmeyenler ve merak edenler için tüm detaylardan bahsedecek olursak belirtmek isteriz ki, programın geçen hafta yayınlanan bölümünde güzeller güzeli gelin adayımız Zuhal Topal Hazal, annesi ile birlikte stüdyoya gelerek Zuhal Topal Birkan Bey’e talip oldu. Çiftimizin 15 20 dakikalık görüşmesinin ardından, annelerde birbirleri ile kaynaştı ve sohbet etti. Zuhal Topal Birkan’ın annesi Songül Hanım ” Oğlum kızı al ve kahve için” sözlerini sarf edince olanlar oldu. Bu açıklama gündem adeta damgasını vurdu. Bakalım bu beraberlikte daha ne gibi gelişmeler meydana gelecek.

Zuhal Topal Birkan ve Hazal Aşkında Son Durum Ne ?

zuhal topal birkan ve hazal
zuhal topal birkan ve hazal

Gündemin en çok konuşulan aşklarından biri olan Zuhal Topal Birkan ve Hazal aşkında şok edici gelişmeler gündeme geldi. İkili arasında yaşananlar son derece ilgi çekiciydi. Peki Zuhal Topal Birkan ve Hazal aşkında neler oluyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki çiftimizin beraberliği oldukça mükemmel bir şekilde ilerliyor. Çünkü onlar birbirlerini daha gördükleri ilk andan itibaren bir hayli etkilendi. İkili stüdyodan çay içmek üzere ayrılınca, loca adayları da yakışıklı damat adayı Zuhal Topal Birkan’ın uzun süredir aradığı gelin adayının bugün stüdyoya geldiğini belirtti. Sempatik gelin adayı Zuhal Topal Hazal ise hem konuşması ile hem de duruşu ile neredeyse yediden yetmişe herkesi etkiledi. Şimdilerde ise ikili arasında ne gibi gelişmelerin gündeme geleceği merak ediyor. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Birkan ve Hazal Karşılaşma Anı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.