zuhal topal mehmet ve cansu barıştı mı

Zuhal Topal Cansu ve Mehmet Aşkı Yeniden Başladı!

En olaylı birlikteliklerden biri olan Zuhal Topal Cansu ve Mehmet aşkı yeninden başladı. Sizlerinde bildiği gibi bir dönem Mehmet Esra Erol isimli programda taliplerini arıyordu. Programda olan bazı sorunlar nedeniyle kendisi Zuhal Topal programına geçmek istediğini belirtti. Bu karar karşısında ise Zuhal Topal Cansu ağlama krizine girmişti. Geçtiğimiz günlerde ise Zuhal Topal Cansu ve Mehmet aşkı tekrar başladı. İşte detaylar…

zuhal topal cansu ve mehmet aşkında son durum
zuhal topal cansu ve mehmet aşkında son durum

Son zamanların en çok sevilen ve en çok konuşulan çiftlerimizden biri olan Zuhal Topal Mehmet ve Cansu aşkı yeninden alevlendi. Sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlerde Mehmet Bey’in kendisi “Telefon trafiğini çözmek için buraya geldim.” ifadelerini kullandı. Bu sözler Cansu Hanım’ı ağlattı ve kendisi bir kez daha aşkını itiraf etmek istedi. Ancak Mehmet Bey olumsuz yanıt vermişti. Geçtiğimiz günlerde ise Zuhal Topal Mehmet Bey ” Beni Cansu gibi seven biri daha olmadı. Bu nedenle olan bir şans daha vermek istiyorum.” sözlerini sarf etti. Bunun üzerine ise Cansu Hanım ” Evet” yanıtını verince çiftimizin aşkı yeniden başlamıştı. Ancak bu aşk yine bir çok problemi de beraberinde getirdi. Geçtiğimiz gün yine kendileri büyük bir tartışma içerisine girdiler. Bu durum Mehmet Bey’in fenalaşmasına neden oldu.

 Zuhal Topal Mehmet Neden Fenalaştı ?

zuhal topal mehmet fenalaştı
zuhal topal mehmet fenalaştı

Zuhal Topal’la İzdivaç programının dün yayınlanan bölümünden sonra Zuhal Topal Mehmet fenalaştı. Bu nedenle kendisine çok seven ve hayran olan neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Mehmet neden fenalaştı ? Mehmet’in rahatsızlanmasına sebebiyet veren olay neydi ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamadılar. Merak edenle için hemen şimdi sizlere bu konudaki tüm detayları aktarıyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Mehmet Cansu Hanım’a laf anlatamadığını dile getirdi. Öyle ki geçtiğimiz günlerde “Cansu Hanım beni dinlemiyor ve bana inanmıyor.” gibi ifadeleri kullandı. Bu nedenle geceleri uyuduğunda göğsünün sıkıştığını bu nedenle ise fenalaştığını dile getirdi. İlerleyen günlerde bu konuda yeni bilgilerin tekrar gündeme geleceğini düşünüyoruz. Öyle ki onların olumsuz karar vermemesi için program sunucusu Zuhal Topal onları tekrar konuşmaya davet etti. İyi günler dileriz.

Mehmet Canlı Yayında Cansu’ya Seslendi!

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.