zuhal topal cansu mehmete evlenme teklifi etti

Zuhal Topal Cansu’dan Mehmet’e Evlenme Teklifi!

Uzun süredir beraberlikleri ve aralarında geçen olaylarla gündemden düşmek bilmeyen Zuhal Topal Mehmet ve Cansu barıştı mı ? Zuhal Topal Mehmet ve Cansu neden ayrıldı ? gibi soruların yanı sıra oldukça da sık olarak Zuhal Topal Cansu canlı yayında Mehmet’e evlilik teklifi mi etti ? sorusu da her geçen gün daha büyük bir kitle tarafından yöneltilmektedir. Öyle ki onların aşkı bir efsanedir. Bu nedenle onları seven ve yakıştıran kişi sayısı da oldukça fazladır. Bugün programda onlar hakkında önemli bir gelişme meydana geldi. Zuhal Topal Cansu Mehmet’e evlenme teklifi etti ve romantik görüntülerde beraberinde geldi. İşte detaylar….

zuhal topal mehmet ve cansu barıştı mı
zuhal topal mehmet ve cansu barıştı mı

Olaylı bir şekilde ayrılan Zuhal Topal Mehmet ve Cansu aşkı bitti. Öyle ki onlar uzun süredir beraberlikleri ile isimlerinde bir hayli sıkça söz ettiriyorlardı. Bu nedenle Zuhal Topal Mehmet ve Cansu neden ayrıldı ? şeklindeki sorular onların ayrılmasını isteyemeyen fanları tarafından adeta dur durak bilmeksizin yöneltilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki geçen haftalarda yayınlanan bölümlerde ikili şok edici bir ayrılık kararı alarak locada ayrı ayrı adaylarını aramak istediklerini belirttiler. Ancak onu deliler gibi seven Cansu Hanım bu duruma çok üzüldü. İki hafta boyunca gözyaşları dinmek bilmeyen gelin adayı bugün eski sevgilisine dön çağrısında bulundu. Öyle ki Zuhal Topal Cansu, Mehmet Bey’e evlenme teklifi etti.

Zuhal Topal Mehmet ve Cansu Barıştı Mı ?

zuhal topal cansu evlilik teklifi görüntüleri
zuhal topal cansu evlilik teklifi görüntüleri

Zuhal Topal’la programının bugün yayınlanan bölümünde oldukça duygusal anlar yaşandı. Bu duygu dolu anlara sebebiyet veren olay ise Zuhal Topal Cansu Hanım’ın Mehmet Bey’e sürpriz bir şekilde, aynı zamanda da gözyaşları içerisinde evlenme teklifi etmesi oldu. Kendisi eski sevgilisine dön çağrısında bulunurken bir anda gözyaşlarını tutamadı ve ona şu sözleri sarf etti. Zuhal Topal Cansu ” Çok zorlanıyorum. Bir eksiklik hissediyorum ben Zuhal Abla burada. Bir hata yaptım. Ben Mehmet’leydim. Yani iyiydik. Niyazi Bey talip çıkmıştı bana. Bende çaya çıkarak hata yaptım. Hep o beni çağırıyordu. Ben hep gidiyordum. Ben gidiyordum aslında hep. Giden ben oluyordum. Mehmet çağrı yapıyordu. Sırf sevdiğim için geliyordum. Şimdi Mehmet yok. Ona sesleniyorum. Buraya gelsin evlenelim. Gerçekten yoruldum artık. Sıkıldım.  Bu oyun değil, evcilikte değil.  Burası gerçek evlilik için buradayız. Ben evlenmek istiyorum, artık bir yuvam olsun istiyorum. Olursa olur. Olmazsa kendimi zorlamayacağım. Yani içim acıyor. Kaldıramıyorum! Bütün herkes biliyor, konuşuyorum, dertleşiyorum. Anlatıyorum her şeyimi. Olursa olur olmazsa kendi bilir. Ben çıktım buraya açıklamamı yaptım. Kendisi de bekliyordu zaten. İnşallah duymuştur Zuhal Abla. Ya dışarıda söylüyor, burada söyleyemiyor beni sevdiğini. Ama dışarıda söylüyor. Ben ona buradan sesleniyorum. Kendisini gerçekten çok seviyorum. ” Bu açıklamaların ardından damat adayının stüdyoya gelip gelmeyeceği merak ediliyor. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Cansu’dan Mehmet’e Dön Çağrısı!

Benzer İçerikler

3 Yorum

  1. Bu mehmetler evlenmez Cansu ve Mehmet aşkı kaç kere başladı bitti başladı bitti en son mehmet esra erola geldi oradan geri zuhala geldi şimdi ne alem de mehmet ve Cansu aşkı esra Erol da ki mehmetle bahar aşkı da kaç kere başladı bitti başladı bitti

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.