zuhal topal demir bey hale hanıma evlilik teklifi etti

Zuhal Topal Demir ve Hale Aşkında Şok Edici Gelişme !

İzdivaç programlarının en popüler çiftlerinden biri olan Evleneceksen Gel Demir ve Hale aşkında şok edici gelişmeye bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Çiftimizin arasında bulunan samimiyet, aşk ve sevgi her geçen gün artıyor. Öyle ki programın cuma günü yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Demir Bey, Hale Hanım’a evlilik teklifi etti. Peki Zuhal Topal Hale ve Demir aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Demir ve Hale ayrıldı mı ? Zuhal Topal Hale Hanım, Demir Bey’in evlenmek teklifine ne yanıt verdi ? Zuhal Topal Demir ve Hale evleniyor mu ? Eminiz ki bu ve bunun gibi daha pek çok soruya yanıt almak adına kendilerini çok seven hayranları tarafından bir hayli sabırsızlanıyorsunuzdur. Merak edenler için hemen bu konudaki en önemli ve en günce bilgileri sizlere aktaralım… İşte detaylar…

Evlilik programlarının en favori isimlerinden biri olan Zuhal Topal Demir Bey, sizlerinde bildiği gibi programın önce ki bölümlerinde eski aşkı olan Ebru Hanım ile deli dolu bir şekilde aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak güzeller güzeli gelin adayı Ebru Hanım’ın oğlunun bu ilişkiyi onaylamaması ile bu aşk bitmişti. Bu kararı anından bir gün sonra karizmatik damat adayı Zuhal Topal Demir Bey, Hale Hanım’a talip oldu.  Programın ilerleyen bölümlerinde birbirlerini daha yakından tanımak için yemeğe giden çiftten büyük bir sürpriz tüm stüdyoyu şok etmişti. Gittikleri akşam yemeğinde Hale Hanım’a evlilik teklif eden Zuhal Topal Demir Bey neredeyse yediden yetmişe herkesi şaşırttı. Demir Bey’in acele ettiğini düşünen Hale Hanım, ne yazık ki bu teklife yanıt vermemişti. Ancak Demir Bey vermiş olduğu kararda bir hayli ısrarcı davrandı. Programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal’la Demir Bey milyonların önünde bir kez daha Hale Hanım’a pankart açarak evlenme teklifi etti.

Zuhal Topal Hale, Demir Bey’in Evlilik Teklifine Ne Yanıt Verdi ?

zuhal topal hale demirin evlilik teklifine ne yanıt verdi
zuhal topal hale demirin evlilik teklifine ne yanıt verdi

Programı yakından takip edenlerinde çok iyi bildiği gibi evlilik programlarının en yakışıklı damat adaylarından biri olan Zuhal Topal Demir Bey, Hale Hanım’a ikinci kez evlilik teklif etti. Ancak bu durumda insanların en çok merak ettiği tek bir şey vardı ki o da Zuhal Topal Demir Bey’in evlilik teklifine Hale Hanım’ın ne yanıt verdiğidir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Hale Hanım’ın cevabı bu kezde değişmedi.  Bu kararındaki nedeni eminiz ki neredeyse yediden yetmişe herkes merak ediyordur. Hemen sizleri bilgilendirelim. Zuhal Topal Hale Hanım yaptığı açıklamalarda Demir Bey’i samimiyetsiz bulduğunu söyledi ve aynı zamanda da  Zuhal Topal’la Demir’in gösteriş yaptığını sözlerine ekledi. Aynı zamanda damat adayının kendisine bir çiçek dahi getirmediğinden yakındı. Bakalım ilerleyen günlerde bu beraberlikte ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Zuhal Topal’la Demir ve Hale Hanım biraz daha birlikte vakit geçirmek için stüdyodan ayrıldılar.Kendilerine mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Demir ve Hale Evlilik Teklifi Görüntüleri!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.