zuhal topal demir hale hanıma talip oldu

Zuhal Topal Demir’den, Hale Hanım’a Sürpriz Evlilik Teklifi !

Zuhal Topal’la programının bugün yayınlanan  bölümünde şok edici gelişmeler meydana geldi. Öyle ki Zuhal Topal’la Demir, Hale Hanım’a talip oldu. Yapmış olduğu açıklamalarda kendisi büyük bir tepki alacağını, ancak buna rağmen yine de Hale’ye talip olmak istediğini dile getirdi. Peki Zuhal Topal Demir ve Hale arasında aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Demir ve Hale aşkında son durum ne ? ve Zuhal Topal Demir ve Hale ayrıldı mı ? Merak edenler için işte detaylar…

Zuhal Topal Demir ve Hale aşkında olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Öyle ki güzeller güzeli gelin adayımız, kendisine talip olan Demir Bey’in teklifini kabul ederek onunla çaya çıktı. Çiftimiz sıcacık bir çay sohbetinin ardından romantik bir akşam yemeği yediler. Yemek sonrasında Zuhal Topal Demir ve Hale çiftinden herkesi şaşırtacak olan bir açıklama meydana geldi. Çünkü Zuhal Topal Demir Bey sürpriz bir şekilde Zuhal Topal Hale Hanım’a evlilik teklifi yaptı. Peki güzeller güzeli gelin adayımız bu teklife ne yanıt verdi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki gelin adayımız henüz bu konuda bir yorum yapamayacağını, ancak düşüneceğini söylemiştir.

Zuhal Topal Demir ve Hale Aşkında Son Durum !

zuhal topal demir ve hale aşkında son durum ne
zuhal topal demir ve hale aşkında son durum ne

Programın bugün yayınlanan bölümünde meydana gelen gelişmeler stüdyoyu büyük şok soktu. Öyle ki Zuhal Topal Demir Bey, romantik bir akşam yemeğinin ardından sempatik gelin adayımız Hale Hanım’a evlenme teklifi etti. Bu durum karşısında programın sunucusu Zuhal Topal şaşkınlığını gizleyemedi. Peki ikili arasında neler oluyor ? Çiftimiz bugün yaptıkları açıklamalarda şok edici teklifin ardındaki sır perdesini araladılar. Öyle ki Zuhal Topal Demir Bey 10 ay sonra kızının evleneceğini, kendi kendisine söz verdiğini ve asla kızından önce evlenmeyeceğini dile getirdi. Bu açıklamalarına ek olarak ise “Kızım evlendikten sonra bende evleneceğim.” sözlerini sarf etti. Hale Hanım’ı uzun süre bekleyeceğini onun da kendisini beklemesini istediğini söyleyerek çiftimiz birbirlerini tekrar tanımak üzere  yemeğe çıktılar. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Demir’den Hale’ye Şok Yaratan Aşk İtirafı!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.