zuhal topal deniz ve melisa aşkı

Zuhal Topal Deniz Melisa Hanım’a Talip Oldu!

Hem karizmatik, hemde oldukça yakışıklı damat adaylarından biri olan Zuhal Topal Deniz güzeller güzeli gelin adayımız Melisa Hanım’a talip oldu. İkili sizlerinde bildiği gibi uzun süredir bir aşk yaşamaya çalışıyorlardı. Daha doğru bir tabir ile ifade edecek olursak Zuhal Topal Melisa Hanım Deniz Bey’e olan aşkını sürekli olarak dile getiriyor, ancak Deniz bu aşkı yaşamak istemediğini belirtiyordu. Şimdi ise durum tam tersi bir şekilde ilerliyor. İşte ayrıntılar…

zuhal topal melisa
zuhal topal melisa

İzdivaç programlarında bir skandal aşk daha başladı. Zuhal Topal Melisa ve Deniz aşk yaşamaya başladı. Programın sıkı takipçileri de oldukça iyi bilirler ki Deniz Bey izdivaç programına ilk kez Hanife’ye talip olarak gelmişti. Zuhal Topal Hanife ve Deniz aşkı tam gaz devam ederken onların aralarında çıkan bazı problemler ayrılmalarına neden oldu. Bu ayrılığın üstüne ise Zuhal Topal Deniz ” Bundan sonra kesinlikle locadan herhangi biri ile aşk yaşamayacağım.” sözlerini dile getirerek herkesi şok etmişti. Ancak ona deliler gibi aşık olan bir isim vardı. Melisa Hanım sürekli olarak Deniz Bey’e olan duygularını dile getirse de , o bu sözü uzun süre boyunca çiğnemek istemedi. Ancak netice olarak belirli bir zamanın ardından Deniz Bey Melisa Hanım’a talip oldu.

Zuhal Topal Deniz ve Melisa Çaya Çıktı.

zuhal topal deniz
zuhal topal deniz

Son zamanların en gözde çiftlerinden biri olan Zuhal Topal Deniz ve Melisa aşkı tam gaz devam ediyor. Programın geçmiş bölümlerini izleyenlerde aslında oldukça iyi bilirler ki Melisa Hanım Deniz Beyefendi ile bir aşk yaşamaya başlamadan önce Melih ile deli dolu bir beraberlik yaşamışlardı. Bu beraberlik daha düne kadar konuşulurken Zuhal Topal Melih Bey Nazlı Hanım il evlilik kararı aldı. Bu karar karşısında Melisa tepki gösterse de şu anda Melih Bey’i sevmediğini belirtmektedir. Öyle ki şu anda Zuhal Topal Melisa ve Deniz aşkı alevlendi. Onların son kararı ise olumlu oldu. Melisa bu konuda ” Deniz gerçekten çok iyi kalpli bir beyefendi. Onun bu şekilde giyinmesi çok hoşuma gidiyor.” şeklindeki konuştu. Kendilerinin karar anı olumlu geçti. Öyle ki ikili şu anda sevgili olarak yollarına devam ediyor. İkiliye bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Deniz’den Melisa’ya Şok Yaratan Aşk İtirafı!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.