zuhal topal deryadan bayhan beye aşk itirafı

Zuhal Topal Derya’nın Bayhan’a Yazdığı Şarkı Sözü Ortalığı Karıştı!

Zuhal Topal’la programının dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Derya’nın Bayhan’a yazdığı şarkı sözü ve aşk itirafı ortalığı karıştırdı. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi ünlü şarkıcı Bayhan  Zuhal Topal stüdyosuna güzeller güzeli gelin adayı Hanife Hanım’a talip olarak geldi. İkilinin beraberliği son derece mükemmel bir şekilde ilerlerken locadan bir başka isim olan Derya Hanım’ın Bayhan Bey’e olan duyguları herkesin tepkisini topladı. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için işte detaylar…

zuhal topal hanife ve bayhan ayrıldı mı
zuhal topal hanife ve bayhan ayrıldı mı

İzdivaç programlarının dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Derya Hanım Bayhan Bey’da aşk itirafında bulundu. Ancak ortada çok büyük bir problem vardı ki o da Bayhan Bey’in Hanife Hanım’a olan duyguları idi. Bu aşk itirafı programı izleyenlerin akıllarına bir çok soru işaretini getirdi. Zuhal Topal Bayhan ve Hanife ayrıldı mı ? Zuhal Topal Bayhan ve Derya arasında aşk mı başlıyor ve Zuhal Topal Derya’nın Bayhan Bey’e yazdığı şarkı sözleri neydi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki Hanife ve Bayhan aşkı hala devam ediyor. Bu nedenle Bayhan Bey Derya Hanım’ı reddetti desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Ancak bilinmesinde fayda vardır ki Zuhal Topal Derya Hanım’ın bu aşk itirafı gelin adayı Hanife Hanım’ı çileden çıkardı. Zuhal Topal Hanife ve Derya kavgası izleyenleri adeta şok etti.

Zuhal Topal Hanife ve Bayhan Kavgası !

zuhal topal deryadan beyhan beye şarkı sözü
zuhal topal deryadan beyhan beye şarkı sözü

Gündemin en popüler birlikteliklerinden biri olan Zuhal Topal Hanife ve Bayhan aşkında şok edici gelişmeler meydana geldi. Öyle ki gelin adayı Hanife Hanım’ın eski talibi olan Muhammet Bey ile dışarıda görüşmüş olması ortalığı karıştırdı. Çünkü sizlerinde bildiği gibi yakışıklı damat adayımız Bayhan Bey bu konuda oldukça hassas. Bu nedenle Zuhal Topal Bayhan ve Hanife kavgası gündeme damgasını vurdu diyebiliriz. Bunun yanı sıra ise merak edilen bir diğer konuda Zuhal Topal Derya Hanım’ın Bayhan Bey’da yazmış olduğu şarkının sözleridir. Hemen bu sözleri sizlerle paylaşalım.” Yıllarca düşledim güzel günleri, hayallerle yaşadım bir çocuk gibi. Sesinde buldum huzurun dilini, senin için açıktım kalbimi ay yar.” Ancak belirtmek isteriz ki bu sözler üzerine popstar Bayhan Hanide Hanım’a ” Ben sadece seninle ilgileniyorum.” sözlerini sarf etti. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Derya Hanım’ın Bayhan Beye Yazdığı Şarkı Sözüne Hanife’den Büyük Tepki !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.