zuhal topal ebru ve ömer ayrıldı mı

Zuhal Topal Ebru ve Ömer Ayrıldı mı ?

Gündemin en popüler isimlerinden biri olan Zuhal Topal Ebru ve Ömer aşkında şok edici gelişmeler gündeme geldi. Öyle ki güzeller güzeli gelin adayımız sizlerinde bildiği gibi ilk olarak stüdyoya Demir Bey’e talip olarak gelmiş, ancak daha sonrasında ise Ömer Bey’e talip olduğunu açıklamıştır. Ancak uzun süredir mutlu bir beraberlik sürdüren çiftimiz Zuhal Topal Ebru ve Ömer ayrıldı mı ? sorusu bu aralar gündemden düşmek bilmiyor. Peki Zuhal Topal Ebru ve Ömer aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Ebru ve Ömer aşkı bitti mi ? Zuhal Topal Ebru ve Ömer neden ayrıldı ? Merak edenler için işte detaylar…

Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşan Zuhal Topal’la evlilik programına Demir Bey’e talip olarak gelen Ebru Hanım, Demir Bey ile olumsuz kararlarının sonucunda başka taliplerini aramaya devam etmek için locaya oturmuştu. 21 Aralıkta kendisine talip olarak gelen Ömer Bey’i tanıma yoluna giren Zuhal Topal Ebru Hanım 2 gündür görüştüğü Ömer Bey ile ilişkilerinin nasıl gittiğini açıklamak için bugün stüdyoya geldi. Öyle ki kendilerinden gelen açıklamalar adeta gündeme damgasını vurdu. Peki Zuhal Topal Ömer ve Ebru neden ayrıldı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki Ömer Bey, Zuhal Topal Ebru Hanım’ın kendisine eski eşinin adı ile hitap ettiğini iddia etti.  Bu İddialar üzerine Ebru Hanım “Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. Ben ona Ender demedin, kendisi yanlış anladı. ” ifadelerini sarf etti. Ancak kendilerinin beraberliklerine yaşana sorunlar sadece bunlarla da sınırlı değildir. Güzeller güzeli gelin adayı Ebru Hanım Ömer Bey’in kendisine “Beni seviyor musun?” diye mesaj attığını dile getirdi. Öyle ki bunun için çok erken olduğunu düşünen çiftimiz iddiaları ile gündemin en çok konuşulan konularından biri oldu.

Esra Erol Ebru ve Ömer Neden Kavga Etti ?

zuhal topal ebru ve ömer kavgası
zuhal topal ebru ve ömer kavgası

Geçmişte yaşadıklarını Ömer Bey’e anlatan Zuhal Topal Ebru Hanım ortaya atılan iddiaların doğru olmadığını Ömer Bey’e eski eşinin adı ile hitap etmediğin, ve hatta bu  konuda oğlunun üstüne yemin edebileceğini açıkladı.Program sunucusu Zuhal Topal Ömer Bey’in niçin yalan söylesin soruna Ebru Hanım’ın cevabı ise geçmişte yaşadığım şeyler kendisini rahatsız etmiş olabilir o yüzden yalan söylüyor oldu. Ömer Bey daha önceki görüşmelerde geçmişten konuşmak istemediğini Ebru Hanım’a söylediğini fakat kendisinin hala eski eşinden bahsetmesine anlam veremediğini söyledi. Bu sözler üzerine Ebru Hanım “Benim bir geçmişim olsaydı ben o insanı tek celsede boşamazdım.” oldu. Fakat Ömer Bey’in ısrarlı bir şekilde Ebru Hanım’ın eski eşini unutmadığı iddia etmesi üzerine olanlar oldu. Eski eşini unuttuğunu öyle bir şey olmadığını söyleyen Ebru Hanım yaşananlar karşısında gözyaşlarına engel olamadı.

Zuhal Topal Ebru Hanım “Beni Dövdüler!”

zuhal topal ebru hanımın eski eşi kim
zuhal topal ebru hanımın eski eşi kim

Zuhal Topal Ebru Hanım “Eski Eşim ve kayınvalidem ile çok acı şeyler yaşadım. Evet eski eşimi seviyordum ve biz severek ayrıldık. Ben eski eşimi çok seviyordum, yurt dışa bile gittim onu sevdiğim için. Biz kayınvalidem ile karşı karşıya oturuyorduk. Gelin kaynana aslında çok iyiydik ama sonra buraya yerleştikten sonra her şey bozuldu. Eşim ben ve annesi arasındaki dengeyi tutturamadı. Eşim ile 4 sene nişanlı kaldık ve 7 ay evli kaldık. Kayınvalidem ve eşim bana şiddet uyguladı. Ben 3 aylık bebeğimi kaybettim, kayınvalidem hastanede yanıma bile gelmedi. Kayınvalidem bizi sürekli kontrole geliyordu.  Bir gün kayınvalidem gene bize gelmişti. Bizde o sıra tekrardan yurt dışında taşınmayı düşünüyorduk. Buradan taşınmazsınız burası benim evim dedi. Bende kendimi tutamadım sen bizim neyimizi kontrol ediyorsun dedim. Eşim benim ağzımı tutup odaya götürdü oğlumun gözü önünde. Eşim beni oda da çok kötü dövdü. Kayınvalidem ile ikisi bir olup tekme tokat beni dövdüler. Balkondan bağırdım yardım edin diye kimse yardım etmedi. Bende o gece oğlumu alıp evden kaçtım. Karakola şikayet etmek için gittim ama edemedim dedi. Eski eşim özür dilemek için yanıma geldi beni sevdiğini söyledi bende affettim eve döndüm. Sabah eski eşim annesine mesaj atmış” anne sen şimdi gelme ben gelirim konuşurum ne yazık ki hamileymiş önce onun çaresine bakmam lazım” yazmış. Eşime sordum bunun sebebini ama eşimin cevabı ben politika yaptım anneme dedi. Eşim eğitim için 2 haftalığına eğitime çıktı bende o sırada eşime boşanma davası açtım. Kadın sığınma evlerini aradım ama korktum bir olay olur diye oraya da gidemedim “dedi.

Zuhal Topal Ebru, Yaşadıklarını Gözyaşları İçinde Anlattı…

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.