zuhal topal erkan ve zahra evlendi mi

Zuhal Topal Erkan ve Zahra Evlendi !

Uzun süredir birlikte olan Zuhal Topal Erkan ve Zahra çifti sonunda evlendi. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi programın dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Erkan ve Zahra’nın kına gecesi yapılmıştı. Mükemmel bir organizasyon ile ekranlarımız karşısında kına gecesi yapan çiftimizin mutluluğu adeta gözlerinden okunuyordu. Onlar aralarında geçen acı tatlı bir çok şeyi evlilik ile taçlandırmaya artık hazırlar. Peki Zuhal Topal Erkan ve Zahra kına gecesi görüntülerinde neler yaşandı ? Zuhal Topal Erkan ve Zahra evlendi mi mi ? Zuhal Topal Erkan ve Zahra Nikah görüntüleri ekranlarımız karşısına ne gibi sürprizleri beraberinde getirdi ? Merak edenler için işte detaylar…

Beklenen düğün görüntüleri nihayet gündeme geldi. Evlilik programlarında bir yuva daha kuruldu. Uzun süredir evlilik planları yapan Zuhal Topal Erkan ve Zahra bugün nikahlarını kıyacaklar. Öyle ki dünkü yayında sizlerinde bildiği gibi birbirini çılgınlar gibi seven ikiliye muhteşem bir kına gecesi yapıldı. Son derece özenle hazırlanan bu organizasyon hem izleyenler tarafından hem de loca adayları tarafından bir hayli beğendi. Ancak güzeller güzeli gelin adayı ve damat adayı hakkında merak edilenlerde gündeme damgasını vurdu. Özellikle genç bayanların büyük bir kısmı Zuhal Topal Zahra’nın kına elbisesini merak ederken, yeni evlenecek olan damat adayları da Zuhal Topal Erkan’ın kına kostümünü bir hayli merak etti. Bu ürünlerin markaları ile ne yazık ki paylaşılmadı. Ancak özenle dikilmiş oldukları o kadar çok belliydi ki. Tabi ki Zuhal Topal Zahra ve Erkan çiftinin gelinlik ve damatlığı da uzun süre boyunca popülerliğini yitirmeyecek konulardan oldu. Kendilerine mutluluklar diliyoruz.

Zuhal Topal Erkan ve Zahra Kına Gecesinden Özel Görüntüler Eğlendirdi !

zuhal topal erkan ve zahra nikah
zuhal topal erkan ve zahra nikah

Gündemin en popüler isimlerinden biri olan Zuhal Topal Erkan ve Zahra çifti Zuhal Topal’la programında canlı yayında evlendiler. Çiftimizin hem kına gecesinden hem de nikah görüntülerinden çok özel anlar ekranlarımız karşısına geldi. İkilinin mutlulukları ise gözlerinin içinin gülmesinden oldukça belli oldu. Evlenecekleri için çok heyecanlı olan çiftimizden bomba gibi açıklamalar gündeme geldi. Zuhal Topal Erkan Bey Zahra Hanım ile olan kına gecesinde “Zahra çok iyi bir insan, böyle bir eşim olacağı için çok ama çok mutluyum, Zahra önce Allah’ıma sonra da bana emanettir. Ona çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz. Her zaman bizi mutlu olarak göreceksiniz. ” sözlerini sarf etti. Bugün saat 16:15’te Zuhal Topal’da programında Erkan ve Zahra çiftinin nikahları canlı yayında kılınacak. Kendilerine almış oldukları bu kararın hayırlı olmasını ve bir ömür boyu mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Erkan ve Zahra Yarın Nikah Yapacak !

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.