zuhal topal esmira birkana talip oldu

Zuhal Topal Esmira Birkan’a Talip Oldu !

Bugün Zuhal Topal’la programında şok edici bir gelişme daha yaşandı. Öyle ki Zuhal Topal Esmira Birkan Bey’e talip oldu. Yanına gitti ve elini uzattı. Ancak ne yazık ki Birkan Bey bu eli tutmak istemediğini dile getirdi. Bu durum karşısında ise ” Sen geç, otur şöyle otur konuşalım. ” sözlerini sarf etti. Öyle ki kendisinin söyledikleri karşısında Esmira Hanım gözyaşlarına hakim olamadı.

zuhal topal birkan ve esmira aşkında son durum
zuhal topal birkan ve esmira aşkında son durum

Programın ilk saniyelerinde güzeller güzeli gelin adayımız Zuhal Topal Esmira Hanım’a çok yakışıklı bir isim talip olarak geldi. Kendisi talibi ile karşılaştırmasında çok rahat değildi öyle ki Birkan Bey’den yorum istedi. Birkan ise “Ben şimdi ne diyebilirim.” şeklinde cümleleri ile gündeme damgasını vurdu. Ancak bu olayların akabinde ise Zuhal Topal Esmira Hanım talibi ile çaya çıktı. Bu durum kendisinin stüdyodakiler tarafından bir hayli tepki ile karşılanmasına neden oldu. Nitekim Esmira Hanım bir kaç dakika sonra tekrar program sunucusu olan Zuhal Topal’ın yanında geldi ve Birkan Bey’e talip olmak istediğini, locada iken ona aşık olduğunu dile getirdi. Ancak daha sonra ise gözyaşlarına boğuldu. Çünkü Birkan Bey ona karşı aşırı derecede tepkiliydi. Kendisinin sarf ettiği sözlere inanamadı. İşte detaylar…

Zuhal Topal Birkan ve Esmira Aşkında Son Durum !

zuhal topal esmira ve birkan
zuhal topal esmira ve birkan

Gündemin en çok konuşulan konularından biri de Zuhal Topal Birkan ve Esmira aşkında son durum ne ? tarzındaki soru kalıplarıdır. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayımız Zuhal Topal Esmira Hanım Birkan Bey’e aşık olduğunu belirtti. Ancak ne yazık ki Zuhal Topal Birkan Bey ” Hayır” yanıtını verdi. Çünkü Esmira Hanım’ın yeni gelen talibi ile çaya çıkması Birkan Bey’i bir hayli rahatsız etmişti. Öyle ki bu durumu ” Bu bana saygısızlık !” şeklinde değerlendirdi. Çünkü kendisi daha önce aday kriterlerinde de belirttiği gibi Zuhal Topal Birkan Bey’in istediği gelin adayı bu tür şeyler yapmayacak. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuda herhangi bir gelişme meydana gelecek mi ? Büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. İyi günler dileriz.

Esmira’dan Birkan’a Şaşırtan Aşk İtirafı!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.