zuhal topal ezgi ve serkan arasında yeni bir aşk mı başlıyor

Zuhal Topal Ezgi ve Serkan Arasında Yeni Bir Aşk mı Doğuyor ?

Zuhal Topal’la programının popüler damat adayı Serkan ve Ezgi arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Öyle ki geçtiğimiz programda sizlerinde bildiği gibi Erkan ve Zahra düğünü gerçekleşti. Baha Bey tarafından son derece kusursuz bir dans koreografisi ile neredeyse yediden yetmişe herkesi ekran başına kilitledi. Düğün günü bir çok çift arasında yakınlaşma meydana geldi. Peki Zuhal Topal Ezgi ve Serkan aşkı mı başlıyor ? Zuhal Topal Serkan ve Ezgi aşkından son durum ne  ? Zuhal Topal Serkan ve Ezgi dans görüntülerinde olay yaratan sır neydi ? Merak edenler için işte detaylar…

Dün yayınlanan programda Zuhal Topal Serkan Bey’e talip olarak gelen Deniz Hanım ve Serkan Bey birbirlerini daha yakından tanımak için çaya gittiler. Dün yayın sonrasında buluşan çiftin VTR’si yayınlandı. Oldukça romantik dakikalar geçiren çiftin mutluluktan gözlerinin içi adete gülüyordu. Tam Zuhal Topal Serkan aradığı aşkı buldu mu derken Deniz Hanım kafasını kurcalayan birkaç şey olduğunu açıkladı. Deniz Hanım “Dün Serkan, Erkan ve Zahra’nın düğününde Ezgi Hanım ile çok yakın bir şekilde dans etti. Bu olay benim kafamı çok karıştırdı” ifadelerini kullandı. Peki Zuhal Topal Serkan ve Ezgi arasında aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Serkan ve Ezgi arasında neler oluyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim.  Öncelikle belirtmek isteriz ki ikili yaptığı açıklamalarda böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirttiler. Öyle ki Zuhal Topal Serkan ve Deniz aşkı tüm gerçekliği ile devam ediyor.

Zuhal Topal Serkan ve Deniz Aşkında Son Durum Ne ?

zuhal topal serkan ve deniz ayrıldı mı
zuhal topal serkan ve deniz ayrıldı mı

Erkan ve Zahra’nın düğün törenlerinde dans eden Zuhal Topal Serkan ve Ezgi arasında olanlar güzeller güzeli gelin adayı Deniz Hanım’ı oldukça çok kızdırdı. Ancak onlar her ne kadar inkar etse de locada bulunan adaylarda dahil olmak üzere herkes Serkan ve Ezgi arasında bir yakınlaşma olduğunu savundu. Loca oturan adaylardan Birkan Bey ise “ Provalarda Serkan ve Ezgi arasında yakınlaşma oldu. Serkan, Ezgi’ye çok farklı bakıyordu” dedi. Birkan Bey’in iddialarına Angelina ve İbrahim Bey’den de destek geldi. Ancak kim ne derse desin Zuhal Topal Serkan Bey söylediklerinden geri adım atmadı. Tüm bu iddiaları inkar etti. Aralarında hiçbir yakınlaşma olmadığını kesin bir dille belirten adayımız Deniz Hanım ile de yollarını ayırma kararı aldı. Ezgi Hanım ise stüdyoyu terk etti. Çiftimize ayrı ayrı mutluluklar dileriz. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Serkan ve Ezgi Dans Görüntüleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.