zuhal topal umut ve ezgi yeniden barıştı

Zuhal Topal Ezgi ve Umut Aşkı Yeniden Başladı !

Son zamanların en popüler birlikteliklerinden biri olan Zuhal Topal Ezgi ve Umut aşkı yeniden alevlendi. İkilinin barışması ile birlikte izleyicinin kafasında pek çok soru işareti oluştu. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Umut ve Ezgi barıştı mı ? Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkında son durum ne ? ve Zuhal Topal Umut ve Ezgi nasıl barıştı ? gibi soruları yöneltmektedirler. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için işte detaylar…

İzdivaç programlarının dün yayınlanan bölümünde herkesin bildiği gibi Zuhal Topal Ezgi ve Umut kavgası yaşandı. Peki bu kavganın nedeni tam olarak neydi ? Olayı tüm detayları ile öğrenmek isteyenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki çiftimiz programın dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Ezgi Hanım’ın yeni bir talibi gelmişti. Ancak tam bu esnada Zuhal Topal Umut Bey Ezgi Hanım’a olan aşkını ilan etti. Bu aşk ilanının üzerine Zuhal Topal Ezgi gözyaşlarına boğuldu ve kendisini ne yazık ki reddetti. Ancak onu çok sevdiğini dile getirmekten de kendisini alamadı diyebiliriz. Bunun üzerine Zuhal Topal Umut, Ezgi Hanım’a “Etme isimli şiiri okudu. Ardından ise ne yazık ki stüdyoyu terk etmek durumunda kaldı.

Zuhal Topal Umut ve Ezgi’den Romantik Dakikalar !

zuhal topal ezgi ve umut aşkında son durum ne
zuhal topal ezgi ve umut aşkında son durum ne

Son zamanların en popüler birlikteliklerinden biri olan Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkı yeniden başladı. Bu aşkın önündeki tüm engeller kalktı. Öyle ki onlar birbirlerini deliler gibi seviyorlardı. Sizlerinde bildiği gibi programın dün yayınlanan bölümünde Umut Bey stüdyoyu terk etmişti. Bunun üzerine ise güzeller güzeli gelin adayımız onun nerede olduğunu bilmediği için oldukça çok telaşlandı. Daha sonra ise ekibinde desteği ile birlikte Zuhal Topal Ezgi, Umut Bey’i bir sahilde buldu. İkili burada bir hayli romantik dakikalar geçirdiler, konuştular ve anlaştılar. Bunun üzerine çiftimizden şok edici bir gelişme meydana geldi. Zuhal Topal Ezgi ve Umut aşkı yeniden başladı. Kendileri bugün karar anlarını bildirmek üzere stüdyoya tekrar geldiler. Çiftimizin aşkı son derece kusursuz bir şekilde ilerliyordu. Bakalım ilerleyen günlerde bu beraberlikte ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

Stüdyo’yu Terk Eden Zuhal Topal  Umut’u, Ezgi Nerede Buldu?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.