zuhal topal umut ve ezgi barıştı mı

Zuhal Topal Ezgi ve Umut Barıştı mı ?

Yaşadıkları aşk ile gündemden düşmeyen çift Zuhal Topal Umut ve Ezgi barıştı mı ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki programın bugün yayınlanan  bölümünde yine bir çok olay meydana geldi. Zuhal Topal Umut, Ezgi’ye olan aşkını ilan etti. Zuhal Topal ezgi gözyaşlarına boğuldu. Ancak bu olaylar karşısında merak edilen pek çok şeyde izleyicinin kafasında kocaman soru işaretleri oluşturdu. Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkı yeniden mi başlıyor ? Zuhal Topal Umut ve Ezgi barıştır mı ya da barışacak mı ? İşte detaylar…

Son zamanların en popüler aşklarından biri olan Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkında şok edici gelişmeler meydana geldi. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Umut uzun zaman sonra tekrar Ezgi Hanım’a olan aşkını dile getirdi. Yeni bir başlangıç yapmak isteyen damat adayı, ne yazık ki sevdiği isimden beklediği yanıt alamadı. Bu nedenle artık devam etmek istemediğini, Ezgi Hanım’a gelen taliplere dayanamadığını, onsuz yapamadığını ve bu nedenle artık locada oturmak istemediğini dile getirdi. Bu durum karşısında güzeller güzeli gelin adayımız gözyaşlarına boğuldu. Peki Zuhal Topal Umut’un aşk itirafına Ezgi ne yanıt verdi ? Zuhal Topal Ezgi neden gözyaşlarına boğuldu ? Merak edenler için hemen bu konuda sizleri bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikili konuşmak için stüdyodan çıktı. Ancak Umut Bey çokta orayı terk etmişti.

Zuhal Topal Umut ve Ezgi Aşkında Son Durum ! Ezgi ve Umut Aşkı Yeniden mi Başlıyor ?

zuhal topal umut ve ezgi aşkında son durum
zuhal topal umut ve ezgi aşkında son durum

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkında şok edici gelişmeler meydana geldi. Öyle ki çiftimiz sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz aylarda beraberliklerine son vermişlerdir. Bu karar karşısında ne kadar direnseler de onların içindeki aşk ne yazık ki bitmemiştir. Zuhal Topal Umut programın bugün yayınlanan bölümünde Ezgi Hanım ile yeniden barışmak istediğini dile getirdi. Ancak güzeller güzeli gelin adayımız Zuhal Topal Ezgi ne yazık ki Umut Bey’in teklifini kabul etmedi. Bunun üzerinde yakışıklı damat adayımız kendisi Etme isimli şiiri okudu.  Bu durum karşısında gelin adayımız kesinlikle gelen talibi ile görüşmek istemediğini dile getirdi. Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkı yeniden mi başlıyor ? Zuhal Topal Umut ve Ezgi barıştı mı ? ve Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkındaki son dakika gelişmeleri neler ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Umut ve Ezgi aşkındaki gelişmeler programın bir sonraki bölümünde açıkça ortaya çıkacaktır. Zuhal Topal Umut’un Ezgi’ye okuduğu şiir eminiz ki sizleri de etkilemiştir. Tekrar dinlemek isteyenler için o görüntüler sizlerle.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.