zuhal topal galiya kimdir

Zuhal Topal Galiya Kimdir ?

Güzel olduğu kadar oldukça da sempatik olan Zuhal Topal Galiya kimdir, kaç yaşında, soyadı ne ve nereli gibi soruların yanı sıra kendisi hakkında sürekli olarak Zuhal Topal Galiya boyu ve kilosu nedir ? gibi sorular dur durak bilmeksizin yöneltilmektedir. Öyle ki kendisi programın bugün yayınlanan bölümünü izleyenlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Baha Bey’e talip olarak gördü. Kararın olumsuz olmasıyla kendisi de artık loca adaylarından biri oldu. Peki Zuhal Topal Galiya Facebook, Twitter, İnstagram ve Periscope gibi sosyal medya hesapları ne ? Merak edenler için işte ayrıntılar…

zuhal topal galiya kaç yaşında
zuhal topal galiya kaç yaşında

Sevimli mi sevimli ve oldukça da tatlı bir hanımefendi olan Zuhal Topal Galiya kimdir ? sorusuna siz değerli ziyaretçilerimiz için yanıt verecek olursak belirtmek isteriz ki kendisi Baha Bey’e talip olan gelen ve evlilik yolunda ciddi adımlar atmak isteyen bir kadındır. Öyle ki kendisi daha önce 20 yaşında iken evlenmiştir. Bu evlilikten 2 yaşında birde oğlu bulunmaktadır. Peki Zuhal Topal Galiya Hanım’ın soyadı nedir ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki kendisinin soyadı ne yazık ki henüz belli değildir. Ancak onun hakkındaki diğer pek çok bilgi elbette ki elimize ulaşmıştır. O halde Zuhal Topal Galiya nereli ? sorusunda sizler için hemen yanıt verelim. Güzeller güzeli gelin adayımız Kazakistanlı dır. Kendisi  Zuhal Topal Baha Bey’inde tabiri ile Altay Türklerindendir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bu konuda merak edilen diğer unsurlar ise bir sonraki paragrafımızda sizlerle.

Zuhal Topal Galiya Kaç Yaşındadır ?

zuhal topal galiya nereli
zuhal topal galiya nereli

Hem çekici, hem sempatik hemde oldukça çok yetenekli olan Zuhal Topal Galiya kaç yaşında ? gibi sorular kendisi ekranlarımız önüne çıktığından beri gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda sizlere en önemli bilgiyi aktaracak olursak belirtmekte yarar görüyoruz ki Zuhal Topal Galiya şu anda tam olarak 33 yaşındadır. Kendi gibi mütevazi ve sempatik taliplerini aramaktadır. Peki güzeller güzeli gelin adayımız hakkında merak edilenler sadece bunlarla mı sınırlıdır ? Elbette ki değildir. Zuhal Topal Galiya boyu ve kilosu da bir hayli merak konusu olmuştur. Hemen bu konuda sizlere bilgi verecek olursak Zuhal Topal Galiya’nın boyu  1.70 cm kilosu ise 54’tür. İlerleyen zamanlarda kendisini çok daha iyi tanıyacağımızı umut ediyoruz. Bakalım kendisine nasıl talipler gelecek ve aradığı o mutlu aşkı bu programda bulabilecek mi ? O halde bekleyelim ve görelim. Kendisinin aday künyesini sizler için oluşturduk. İncelemeyi unutmayınız.

Zuhal Topal Galiya;

Yaşı: 33

Soyadı: Bilinmiyor

Kilosu: 1.70

Boyu: 54

Mesleği: Halk Oyunları Eğitmeni

Nereli: Kazakistan

Zuhal Topal Baha ve Talibi Galiya’dan Muhteşem Dans Gösterisi !

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.