zuhal topal hanife ve gökhan aşkında son durum

Zuhal Topal Hanife Talibi Gökhan’a “Evet” Dedi!

İzdivaç programlarının en çok konuşulan isimlerinden biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Hanife’dir. Öyle ki kendisi ekranlarımız karşısına ilk kez Umut Bey’e talip olarak gelmişti. Geçtiğimiz günlerde ise Zuhal Topal Hanife’nin yeni gelen talibi Gökhan Bey’e  “Evet” dediğini görüyoruz. Öyle ki bu beraberlik ev ziyaretine kadar gitti diyebiliriz. İşte ayrıntılar…

zuhal topal gökhan
zuhal topal gökhan

Zuhal Topal Hanife ve Gökhan aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Hanife ve talibi Gökhan Ayrıldı mı ? Çiftimizin kararları olumlu mu ya da olumsuz bir yönde mi ilerliyor ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki ikili sizlerinde bildiği gibi uzun süre önce Zuhal Topal stüdyosunda tanışmışlardı.  Öyle ki uzun süredir Umut’a olan aşkı ile gündemden düşmek bilmeyen Hanife Hanım şimdilerde ise yeni aşkı ile adından bir hayli sıkça söz ettiriyor. Bu konuda sizlere vereceğimiz en net bilgi şu şekildedir. Zuhal Topal Hanife’nin talibi Gökhan Bey güzeller güzeli gelin adayımızı çok ama çok seviyor. Öyle ki yakın zamanda ortaya çıkan olaylarda gösteriyor ki gelin adayımızda Gökhan Bey’den bir hayli hoşlanmaktadır. Çiftimizin aşkının şu sıralar oldukça mükemmel bir şekilde ilerlediğini söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız.

Zuhal Topal Hanife ve Gökhan’dan Ev Ziyareti !

zuhal topal hanife talibi gökhanın ailesini ziyaret etti
zuhal topal hanife talibi gökhanın ailesini ziyaret etti

Son zamanların en çok tartışılan çiftlerinden biri olan Zuhal Topal Hanife ve Gökhan beraberliğinde şok gelişmeler yaşandı. Öyle ki geçtiğimiz günlerde çiftimizin aşkında yepyeni gelişmeler meydana geldi.  Programda da izlediğiniz üzere kendileri Zuhal Topal Gökhan’ın evine ziyarete gittiler. Yakışıklı damat adayımız güzeller güzeli gelin adayımızı annesi ve kız kardeşi ile tanıştırdı. Durum böyle olunca da ortaya oldukça romantik görüntüler ortaya çıktı. Programın bugün yayınlanan bölümünde ise bir sürpriz daha kendini gösterdi. Zuhal Topal Hanife canlı yayında yakışıklı talibi Gökhan’ın doğum gününü oldukça sevimli bir pasta ile kutladı. İlerleyen günlerde çiftimizden nişan açıklaması geleceği düşünülmektedir. Bekleyelim ve görelim.  Bakalım Zuhal Topal Hanife ve Gökhan aşkı nasıl sonuçlanacak ? Merak edenler programı kaçırmadan izlemeliler. İyi seyirler dileriz.

Hanife’den Talibine Şok Cevap!

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.