zuhal topal hanife ve serkan ayrıldı mı

Zuhal Topal Hanife ve Serkan Ayrıldı mı ?

Son zamanların en iddialı aşıklarından biri olan Zuhal Topal Hanife ve Serkan ayrıldı mı ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Hanife Bayhan aşkı programın geçtiğimiz haftalarında bitmişti. Güzeller güzeli gelin adayı onu saatlerce stüdyoda beklemesine rağmen gelmedi. Aynı gün Zuhal Topal Hanife Hanım’a Serkan Bey talip oldu. Birbirlerinden çok hoşlanan çiftimizin aşk hayatı hakkında merak edilenler için işte detaylar…

Zuhal Topal Hanife ve Serkan kavgası gündeme bomba gibi düştü. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes bu konuda bilgi sahibi olmak adına oldukça çok sabırsızlanmaya başladılar. Hatta locadaki bazı adayları bu olayı Zuhal Topal Hanife ve Serkan aşkında Bayhan krizi yaşanıyor şeklinde yorum yaptı. Peki ikilinin kavga etmesinin asıl nedeni neydi ? Zuhal Topal Hanife ve Serkan neden kavga etti ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayınız Zuhal Topal Hanife’nin telefonundaki fotoğraf albümünde Bayhan ile fotoğraflarının görmesi aralarında büyük krize neden oldu.

Zuhal Topal Serkan ve Hanife Kavga Etti ! Zuhal Topal Serkan Stüdyoyu Terk Etti !

zuhal topal hanife ve serkan kavgası
zuhal topal hanife ve serkan kavgası

Son zamanların en popüler çiftlerinden biri olan Zuhal Topal Hanife ve Serkan kavgası olay oldu. Öyle ki çiftimizin aşkı yeni başlamış olmasına rağmen oldukça mükemmel bir şekilde ilerlemekteydi. Fakat bugün olay gelişmeler meydana geldi. Zuhal Topal Hanife telefonunda eski sevgilisi olan ünlü popstar Bayhan ile olan fotoğraflarını sakladığı için yakışıklı damat adayımız isyan etti. Çiftimizin kavgasının altında yatan asıl nedende bu oldu. Öyle ki Zuhal Topal Serkan güzeller güzeli gelin adayımız olan Hanife Hanım’dan özür dilemesini, bu konuda kesin çizgilerinin olduğunu ve hatta özür dilemez ise kendisi ile beraberliğini sonlandıracağını söyledi. Fakat gelin adayı özür dilemeyince olanlar oldu. Zuhal Topal Serkan stüdyoyu terk etti. İkilinin ayrılması akıllara pek çok soruyu da beraberinde getirdi. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Serkan ve Hanife barıştı mı ? Zuhal Topal Hanife ve Serkan aşkı bitti mi ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamadılar. Programın bir daha ki bölümünde bu konuda daha net bilgiler gündeme gelecektir. İyi günler dileriz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.