zuhal topal ibrahim ve buket karar anı

Zuhal Topal İbrahim’in 18 Yaşındaki Talibi!

Daha önce Esra Erol programında canlı yayına çıkan Zuhal Topal İbrahim kanal değiştirme kararı vererek Star Tv’ye geçti. Burada Naz Hanım’a talip oldu fakat karar aşaması olumsuz geçti. Programın bugün yayınlanan bölümünde ise Zuhal Topal İbrahim Bey’e 18 yaşında Buket Hanım talip olarak geldi. İkilinin karar olumlu oldu.

zuhal topal ibrahim
zuhal topal ibrahim

Zuhal Topal Buket Hanım’ın hayatı programın ilk bölümünden neredeyse yediden yetmişe herkesi etkiledi. Öyle ki onun acı dolu bir yaşam öyküsü vardı. Maddi olanakları kısıtlı ve annesi hasta idi. Kendisine bu konular sorulduğunda göz yaşlarına hakim olamamıştı. Öyle ki bu durum karşısında Zuhal Topal İbrahim talibi Buket Hanımı çaya çıkarmak istediğini belirtti. Bu durumu şu kelimeler dile getirdi. “Anne benim için çok hassas bir konudur. Ben burada kimseyi dış görünüşü ile yargılamıyorum. Onu dinlemek onu dertlerine ortak olmak istiyorum. Bu yüzden çaya çıkalım.” ifadelerini kullandı. Bunun üzerinde ise program sunusu Zuhal Topal ” İbrahim’den çok doğru bir karar daha.” sözlerini sarf etti.

Zuhal Topal Buket ve İbrahim Karar Anında Neler Yaşandı ?

zuhal topal buket
zuhal topal buket

Zuhal Topal Buket kimdir, nereli, kaç yaşında ve soyadı ne gibi soruların yanı sıra Zuhal Topal Buket ve İbrahim’in son kararı ne oldu ? sorusu bir hayli sık olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin kararı şu an için olumlu. Ancak Zuhal Topal İbrahim ve Buket yarın yayınlanacak olan bölümde son kararlarını canlı yayında verecekler. Elbette ki program arkasında yaşananlar da vtr şeklinde hazırlanarak izleyiciye sunulacaktır. Kendilerinin kararlarını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. Bakalım Zuhal Topal Buket İbrahim Bey ile yoluna devam edebilecek mi yoksa ayrılacaklar mı? Buna ek olarak ise Zuhal Topal Buket’e nasıl talip olabilirim ? şeklindeki sorular mı yöneltilecek. İkiliye mutluluklar dileriz.

 

 

Benzer İçerikler

3 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.