zuhal topal ilgar ve döndü ayrıldı

Zuhal Topal İlgar ve Döndü Ayrıldı!

Sürpriz bir aşk ile izleyici karşısına geçen Zuhal Topal İlgar ve Döndü ayrıldı. Son dakika haberi olarak paylaşılan bu bilgi ikilinin aşkına hayran olan herkesi adeta şok etti. Zuhal Topal Döndü ve İlgar neden ayrıldı ? Çiftimizin arasında ne gibi problemler yaşandı ? Zuhal Topal Döndü’nün babası İlgar’ı neden istemedi ? İşte detaylar…

zuhal topal ilgar ve döndü aşkı bitti
zuhal topal ilgar ve döndü aşkı bitti

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir aşk ile gündemin tam kalbine oturan Zuhal Topal İlgar ve Döndü aşkı sizlerinde bildiği gibi son zamanların en çok konuşulan ve tartışılan konularından biri olmuştu. Onları izleyen herkes kendilerini ve aşklarına hayran olmuş ve hiç bir şekilde ayrılmalarını istememişlerdir. Ancak İzdivaç programının bugün yayınlanan bölümünde olanlar oldu. Zuhal Topal Döndü ve İlgar’ın aşkına nazar değdi. Çiftimiz bugün stüdyoya geldiklerinde suratları asıktı. Program sunucusu bunun nedenini sorduğunda ise ortaya çıkan gerçekler neredeyse yediden yetmişe herkesi üzmüştü. Çünkü Zuhal Topal Döndü ve İlgar ayrıldı ve bu kararın altına yatan temel nedenlerini açıkladı. Bu nedenler öyle ki aşılamayacak gibi gözükse de aslında konuşularak çözülebilirdi.

Zuhal Topal İlgar ” Döndü’nün Babası Beni İstemiyor!”

Bugün Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında ani bir gelişme gündeme geldi. Son zamanların en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Zuhal Topal İlgar ve Döndü çifti ayrıldı. Peki bu ayrılığın altında yatan temel sebep neydi ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Döndü’nün babası İlgar ile olan ilişkilerini onaylamaması. Bu durum anlaşılan her iki tarafı da bir hayli üzmüştü. Ancak Döndü Hanım İlgar Bey’e olan aşkını dile getirirken, damat adayı kararlarının olumsuz olduğunu belirtti. Bu durumun açıklaması olarak ise Zuhal Topal İlgar ” Döndü’nün babası beni istemiyor. Beni tanımıyor bile neden istemediğini anlamadım.” şeklinde ifadelerde bulundu. Program sunucusu Zuhal Topal ise onları tekrar konuşmaya davet etti. yeni gelişmeler bekleniyor. İyi günler dileriz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.