zuhal topal döndü ve ilgar aşkı

Zuhal Topal İlgar ve Döndü Çiftinden Sürpriz Aşk!

Uzun süredir loca adaylarının birbirleri ile olan ilişkileri gündeme getirilmiyor olsa da bugün Zuhal Topal İlgar ve Döndü aşkı açıklığa kavuşturuldu. Sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal İlgar Japonya’dan gelen talibi Büşra Hanım ile bir yemeğe çıkmıştı. Hatta öyle ki birbirlerine canlı yayında yüzük takmışlardı. Bu aşkın bitmesi ile birlikte Zuhal Topal İlgar ve Döndü aşkı başladı. Şu anda kendileri el ele göz göze ve diz dize bir aşk yaşamaktadırlar. İşte bu konudaki tüm detaylar…

zuhal topal döndü ve ilgar
zuhal topal döndü ve ilgar

İzdivaç programlarında bugün büyük bir aşk daha kendini gösterdi. Loca adaylarından olan Zuhal Topal İlgar ve Döndü arasında sürpriz bir aşk başladı. Peki bu aşkı gerçek kılan neydi ? İkili birbirleri ile olan ilişkilerini aşk boyutuna taşımaya ne zaman ve ne şekilde karar verdiler ? Öncelikle belirtmek isteriz ki sizlerinde bildiği gibi bir süre önce güzeller güzeli gelin adayımız Zuhal Topal Döndü Birkan Bey’e talip olmuştu. Hatta öyle ki kendisinin ” Birkan için saçlarımı bile değiştiririm.” ifadelerini sarf etmesi stüdyoda büyük olay yaratmıştı. Bu sözlerin ardından Zuhal Topal Döndü ve Birkan aşkının gerçek olamaması herkesi şaşırtsa da yakışıklı damat adayımız Birkan Bey’in kriterleri aslında oldukça netti ve bu kriterlere Döndü Hanım hiç bir şekilde uymuyordu. Bu nedenle bu aşk ne yazık ki olmadı. Fakat Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında bugün bir şok yaşandı. Çünkü artık Döndü ve İlgar aşkı resmen başlamıştı. Bakalım bu beraberliğin sonu ne olacak izleyen herkes eminiz ki bu konuda bilgi sahibi olmadı adına sabırsızlanıyorlardır. O halde bekleyelim ve görelim.

Zuhal Topal Döndü: İlgar’a Aşık Oldum!

zuhal topal ilgar ve döndünün sürpriz aşkı
zuhal topal ilgar ve döndünün sürpriz aşkı

İzdivaç programında bugün sürpriz bir aşk daha açıklığa kavuşturuldu. Zuhal Topal Döndü ve İlgar birlikte olduklarını açıklamak adına stüdyoya geldiler. Çünkü onlar beraber geçirdikleri Antalya tatilinde birbirlerine deliler gibi aşık olmuşlardı. Bu nedenle yeni bir aşk yelken açtılar desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Öyle ki bugün çiftimiz önemli açıklamaları ile adeta gündemin tam kalbine oturdular. Zuhal Topal Döndü ” Birkan Bey’e çıkmam çok büyük bir hataydı. Ben İlgar’a aşık oldum.” sözlerini sarf etmesi ile herkesi büyük bir şekilde şaşkınlığa uğrattı. Çiftimiz şu anda çılgınlar gibi bir beraberliğe adım atmış bulunmaktadırlar. Çünkü İlgar Bey Döndü Hanım’ı çok sevdiğini bir kez de canlı yayında belirtmiştir. Bakalım ilerleyen zaman bu konu hakkında bizlere neler gösterecek. Umarız kendilerinin mutluluklar daim olur. Çiftimize aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

Zuhal Topal İlgar ve Büşra Aşkı Neden Bitti ?

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.